KRJ CUP

KRJ CUP - Kesäkuun osakilpailu 30.06.2020

Päivämäärä 30.06.2020
Viimeinen ilmoittautumispäivä 28.06.2020
Vastuuhenkilö Natalia (VRL-05175)
Järjestyspaikka Silverlode (SILV7358)
Arvontatapa lyhyt arvonta

Rajoitukset

Rajattomasti osallistujia / luokka
Ratsastajalta max. 10 hevosta / luokka
Maksimissaan 2 luokkaa / hevonen
Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen
Kilpailut ovat avoimet kaikille

Ponikokoiset ponit (sk. alle 149 cm) max. Vaativa B -tasoisiin luokkiin

© AK vapaasti

Luokat

1. Helppo D
2. Helppo C
3. Helppo B
4. Helppo A
5. Vaativa B
6. Vaativa A (vain hevosille)
7. Prix St Georges (vain hevosille)
8. Intermediate I (vain hevosille)
9. Intermediate II (vain hevosille)
10. Grand Prix (vain hevosille)

Osallistuminen

Sähköpostitse osoitteeseen kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla KRJ CUP
Muodossa:
Luokka nro
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

Tulokset

1. Helppo D (15 osallistujaa)
1. yersinio (VRL-06303) - Dorien v.d. Duren VH13-040-0323
2. Knipse (VRL-14657) - Sesilja frá Erdon VH13-030-0135 
3. Heidi N (VRL-01725) - Herttuatar VH20-017-0054 
4. yersinio (VRL-06303) - Olivier v.d. Duren VH13-040-0361
5. yersinio (VRL-06303) - Klarina v.d. Duren VH13-040-0338
6. Eedla S. (VRL-14880) – Spirit Spring Flower VH19-017-0289
7. Eedla S (VRL-14880) - Higgs Muir VH20-017-0150
8. yersinio (VRL-06303) - Astraia v.d. Duren VH13-040-0671
9. Heidi N (VRL-01725) - Esmeronya v.d. Lilienhof VH19-029-0090
10. Eedla S. (VRL-14880) – Crimson Stained Camellia VH19-017-0289
11. yersinio (VRL-06303) - Avaera v.d. Duren VH12-040-0065
12. yersinio (VRL-06303) - Alycia v.d. Duren VH12-040-0123
13. Eedla S (VRL-14880) - Raparperitien Kauralla Kulkee VH20-017-0149
14. yersinio (VRL-06303) - Sytje v.d. Duren VH13-040-0337
15. Eedla S. (VRL-14880) – Oompa-Loompa In Loompa Land VH20-017-0136

2. Helppo C (48 osallistujaa)
1. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto 
2. Natalia (VRL-05175) - Rosegarden's Tayanita VH19-021-0064 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento 
4. Frida (VRL-05826) - Sweet Serenity AD VH15-024-0012 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Dogaressa Zilia Christina Grimelda 
6. Natalia (VRL-05175) - Kneazel VH20-034-0013 
7. Milma (VRL-14149) - Kalmankuningas
8. Knipse (VRL-14657) - Herbertin Lumous VH12-035-0080
9. yersinio (VRL-06303) - Klarina v.d. Duren VH13-040-0338
10. yersinio (VRL-06303) - Avaera v.d. Duren VH12-040-0065
11. Lissu T. (VRL-12701) - Jatkoroikka
12. Valo (VRL-14859) - Piros Gyoztes VH20-056-0002
13. Natalia (VRL-05175) - Lashraelle W VH20-012-0062
14. Natalia (VRL-05175) - Elovalkea VH18-018-1830
15. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Lupiini
16. Natalia (VRL-05175) - Rosenkavalier VH20-153-0002
17. Frida (VRL-05826) - Fridan Marisol
18. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas
19. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Radiaani
20. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
21. yersinio (VRL-06303) - Dorien v.d. Duren VH13-040-0323
22. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hauko-Tus
23. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade
24. Natalia (VRL-05175) - The Urban Legend VH17-060-0009
25. Frida (VRL-05826) - A.D. Delyth Tegan VH16-025-0057
26. Frida (VRL-05826) - Fridan Adelina
27. Valo (VRL-14859) - Golden Heart VH20-035-0019
28. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi
29. Heidi N (VRL-01725) - Herttuatar VH20-017-0054
30. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri
31. Frida (VRL-05826) - A.D. Discount VH14-017-0110
32. Frida (VRL-05826) - A.D. Angelique VH14-024-0078
33. Milma (VRL-14149) - Jäkittävä Jääkarhu
34. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Traakki
35. Heidi N (VRL-01725) - Esmeronya v.d. Lilienhof VH19-029-0090
36. yersinio (VRL-06303) - Olivier v.d. Duren VH13-040-0361
37. Natalia (VRL-05175) - Macchiato d'Aronde VH20-121-0012
38. Natalia (VRL-05175) - Noor-al-Haya VH13-003-0147
39. Valo (VRL-14859) - CV Carman San Marino VH20-034-0003
40. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Kurpitsakuningatar
41. Knipse (VRL-14657) - Tuiskulan Katinkulta VH16-018-2437
42. Valo (VRL-14859) - Namid Ahawi VH20-102-0010
43. Lissu T. (VRL-12701) - Huvin O'Clock Tick Tock
44. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka
45. Valo (VRL-14859) - Velociraptor VH20-102-0002
46. Knipse (VRL-14657) - Lindel VH13-028-0070
47. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Ristorantte
48. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436

3. Helppo B (87 osallistujaa)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Pirteä Persikka 
2. yersinio (VRL-06303) - Tanja v.d. Duren VH15-040-0080 
3. enna (VRL-14704) - Hornanhovin Tuonenjoutsen VH19-018-1048 
4. Valo (VRL-14859) - CV Carman San Marino VH20-034-0003 
5. Natalia (VRL-05175) - Altáriel Roux VH19-121-0031 
6. Knipse (VRL-14657) - Terevahöyhen VH20-018-0451 
7. Frida (VRL-05826) - Poniniemen Mintbite 
8. Knipse (VRL-14657) - Jeanna LL VH06-057-1333 
9. Natalia (VRL-05175) - The Urban Legend VH17-060-0009
10. Knipse (VRL-14657) - Hukkaajan Poika VH20-018-0445
11. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
12. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Vampyyrinvalkea
13. alina (VRL-14858) - Kalaonni Kaislikossa VH20-018-0127
14. Frida (VRL-05826) - Criallt Genethig Lleucu VH13-026-0160
15. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky
16. Natalia (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200
17. Natalia (VRL-05175) - Noor-al-Haya VH13-003-0147
18. Alisé (VRL-13542) - Make-A-Wish VH20-035-0054
19. Alisé (VRL-13542) - Chocolate Candy VH20-035-0056
20. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas
21. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
22. Milma (VRL-14149) - Kalmankuningas
23. Frida (VRL-05826) - Fridan Marisol
24. yersinio (VRL-06303) - Seifenkraut Vivien VH17-013-0069
25. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Esi-Isä VH19-018-0370
26. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kanelivaahto
27. Alisé (VRL-13542) - Vester VH20-035-0050
28. Lissu T. (VRL-12701) - Pajusade
29. Alva (VRL-14837) - Kuurapuron Vellamo VH20-018-0311
30. Knipse (VRL-14657) - Seppäjärven Tuskanhuuto VH18-018-0719
31. Knipse (VRL-14657) - Räiskyvän Armas VH20-018-0448
32. Valo (VRL-14859) - Namid Ahawi VH20-102-0010
33. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
34. Knipse (VRL-14657) - Silmulehden Saraheinä VH17-018-1357
35. Alisé (VRL-13542) - Reverse VH20-035-0059
36. Frida (VRL-05826) - Fridan Adelina
37. yersinio (VRL-06303) - Tjaare v.d. Duren VH13-040-0342
38. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina
39. Natalia (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049
40. Natalia (VRL-05175) - Elovalkea VH18-018-1830
41. Alisé (VRL-13542) - Golden Sunrise VH20-035-0066
42. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
43. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri
44. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
45. Tanja (VRL-07777) - Kaliska Wiya VH19-014-0043
46. yersinio (VRL-06303) - Sytje v.d. Duren VH13-040-0337
47. Knipse (VRL-14657) - PP's Beretta VH18-052-0041
48. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräneito
49. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje
50. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri
51. alina (VRL-14858) - Hellikki Koo VH20-018-0065
52. Alisé (VRL-13542) - Playboy VH20-035-0061
53. Valo (VRL-14859) - Piros Gyoztes VH20-056-0002
54. Frida (VRL-05826) - Fame's Nekhbet
55. Frida (VRL-05826) - Fame's Pokedex
56. Lissu T. (VRL-12701) - Jatkoroikka
57. Alisé (VRL-13542) – Bambi
58. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai
59. Alisé (VRL-13542) - Fifth Element VH20-035-0058
60. Knipse (VRL-14657) - Newerran Utopia VH20-018-0476
61. Natalia (VRL-05175) - Rosegarden's Tayanita VH19-021-0064
62. Frida (VRL-05826) - A.D. Discount VH14-017-0110
63. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Tilipitappi VH19-018-0369
64. Valo (VRL-14859) - Velociraptor VH20-102-0002
65. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Keijupölyä VH19-018-1093
66. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
67. Alisé (VRL-13542) – Honeysuckle SHF VH20-024-0042
68. Mirkku (VRL-13753) - Sundance Kid VH20-023-0028
69. Lissu T. (VRL-12701) - Surukorento
70. alina (VRL-14858) - Mörkövaaran Hopeavelho VH20-018-0113
71. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Iknimaya VH19-027-0117
72. Milma (VRL-14149) - Aksiooma
73. Natalia (VRL-05175) - Heldegrads Romero VH16-010-0044
74. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Ristorantte
75. Knipse (VRL-14657) - Cloudfield Honeystorm VH20-024-0033
76. Knipse (VRL-14657) - Colorado's Miss Fiona
77. Lissu T. (VRL-12701) - Rindr
78. Frida (VRL-05826) - Aquata
79. enna (VRL-14704) - Ikirikkuri VH20-018-0434
80. Tanja (VRL-07777) - Sugilite Wiya VH19-102-0014
81. Frida (VRL-05826) - A.D. Angelique VH14-024-0078
82. Valo (VRL-14859) - Golden Heart VH20-035-0019
83. yersinio (VRL-06303) - Alycia v.d. Duren VH12-040-0123
84. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
85. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Radiaani
86. yersinio (VRL-06303) - Wiima v.d. Duren VH14-040-0059
87. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Hellfest

4. Helppo A (101 osallistujaa)
1. enna (VRL-14704) - Helmiahon Ulappaliitäjä VH18-018-1657 
2. Alva (VRL-14837) - Neiti Näkinkenkä VH20-029-0041 
3. Natalia (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
4. enna (VRL-14704) - Moon Leimahdus VH18-018-1392 
5. Frida (VRL-05826) - Fridan Eräneito 
6. Natalia (VRL-05175) - Kallan Blackthorn VH18-031-0222 
7. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879 
8. Lissu T. (VRL-12701) - Ruusuraivo 
9. Valo (VRL-14859) - Onnenluostarin Kuu-usva VH20-056-0001 
10. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Tilipitappi VH19-018-0369 
11. Alisé (VRL-13542) - Golden Sunrise VH20-035-0066
12. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
13. Alisé (VRL-13542) - Vester VH20-035-0050
14. Frida (VRL-05826) - Fame's Pokedex
15. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Valkyrja
16. enna (VRL-14704) - Pimeyden Tango VH18-018-1084
17. Frida (VRL-05826) - Häikäisevä Mansikkatuutti VH15-018-1106
18. Natalia (VRL-05175) - Kuunlilja VH18-018-1829
19. Tanja (VRL-07777) - Mizuame Wiya VH19-090-0006
20. enna (VRL-14704) - Paholaisenkarkottaja VH19-018-0222
21. enna (VRL-14704) - Murhenäytelmä VH18-018-1086
22. Frida (VRL-05826) - Aquata
23. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Vampyyrinvalkea
24. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Rammstein
25. yersinio (VRL-06303) - Cadillac v.d. Duren VH12-040-0066
26. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hunajatuho
27. Milma (VRL-14149) - Kaihon Tervapääsky
28. Knipse (VRL-14657) - Pähkinälaakson Nektariina VH20-018-0453
29. yersinio (VRL-06303) - Wiima v.d. Duren VH14-040-0059
30. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Keijupölyä VH19-018-1093
31. Milma (VRL-14149) - Aksiooma
32. Mirkku (VRL-13753) - Riimuvaaran Esi-Isä VH19-018-0370
33. Heidi N (VRL-01725) - Epione VH15-029-0315
34. Natalia (VRL-05175) - Skywards André VH17-021-0084
35. Frida (VRL-05826) - Criallt Genethig Lleucu VH13-026-0160
36. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje
37. yersinio (VRL-06303) - Tjaare v.d. Duren VH13-040-0342
38. Valo (VRL-14859) - Unen taikaa VH20-046-0018
39. Lissu T. (VRL-12701) - Rindr
40. Natalia (VRL-05175) - The Sixth Sense VH19-011-0249
41. yersinio (VRL-06303) - Tanja v.d. Duren VH15-040-0080
42. Valo (VRL-14859) - Genoveva Cassandra VH20-087-0005
43. Milma (VRL-14149) - Hunajahaave
44. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
45. Tanja (VRL-07777) - Wiya Pyxis x VH19-034-0018
46. Alva (VRL-14837) - Black Tourmaline VH20-029-0040
47. Alisé (VRL-13542) – PP's Salix VH18-222-0001
48. Valo (VRL-14859) - Black Knight VH20-040-0027
49. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
50. Valo (VRL-14859) - Miracles are real VH20-011-0064
51. enna (VRL-14704) - Vaniman Hupsutti VH18-018-1383
52. Alisé (VRL-13542) - Losing my uniqueness VH20-035-0052
53. Knipse (VRL-14657) - Voihan Titityy VH20-018-0452
54. Knipse (VRL-14657) - Kapinan Pokariina VH17-018-0107
55. Alva (VRL-14837) - Frozen Eye VH20-029-0035
56. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
57. Tanja (VRL-07777) - Zircon Wiya VH19-179-0003
58. Alisé (VRL-13542) - Make-A-Wish VH20-035-0054
59. Lissu T. (VRL-12701) - Rostovin Ruusu
60. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä
61. Valo (VRL-14859) - Felipinho Aloisie VH20-087-0004
62. Valo (VRL-14859) - Aurora Borealis VH20-031-0142
63. Natalia (VRL-05175) - 99 Nightmares VH19-011-0252
64. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
65. Alisé (VRL-13542) – Baryton
66. Knipse (VRL-14657) - Stoorin Minimiina VH20-018-0454
67. Alva (VRL-14837) - Turmeltajan Sutitutti VH18-018-1504
68. Eedla S. (VRL-14880) – Helmiahon Vinteriina VH20-018-0383
69. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai
70. yersinio (VRL-06303) - Astraia v.d. Duren VH13-040-0671
71. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pyrypilvi
72. Knipse (VRL-14657) - Keesje van Khim VH20-040-0030
73. Knipse (VRL-14657) - Haavelaakson Hasseli VH20-018-0449
74. Valo (VRL-14859) - Itxaro Iratze Gezane VH20-040-0028
75. Tanja (VRL-07777) - Zoisite Wiya VH19-179-0002
76. Natalia (VRL-05175) - Heavensbee VH19-044-0111
77. Alisé (VRL-13542) - Golden Victory VH20-035-0065
78. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Iknimaya VH19-027-0117
79. enna (VRL-14704) - Kohtalonkauppa VH19-018-0108
80. Alisé (VRL-13542) – Speranza SHF VH20-029-0057
81. alina (VRL-14858) - Aurora Koo VH20-027-0023
82. Lissu T. (VRL-12701) - Roudasta Rospuuttoon
83. Lissu T. (VRL-12701) - Juustojuoni
84. Knipse (VRL-14657) - Syyn Tulitemppu VH20-018-0449
85. Mirkku (VRL-13753) - Sundance Kid VH20-023-0028
86. Natalia (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049
87. Frida (VRL-05826) - Fame's Nekhbet
88. Milma (VRL-14149) - Rohkean Ilmariina
89. Valo (VRL-14859) - BAFF Autumn leaves VH20-021-0030
90. Tanja (VRL-07777) - Aphrodite MJA VH18-178-0004
91. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Pusuhattara VH19-018-1013
92. Alisé (VRL-13542) - Reverse VH20-035-0059
93. Knipse (VRL-14657) - Kaavaansa Kangistunut VH20-018-0442
94. Frida (VRL-05826) - Marvel Moondragon
95. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva
96. Alisé (VRL-13542) - Playboy VH20-035-0061
97. Frida (VRL-05826) - Poniniemen Mintbite
98. enna (VRL-14704) - Korpikotka VH19-018-0612
99. enna (VRL-14704) - Julma-Roope VH18-018-1090
100. enna (VRL-14704) - Vuornan Wänkävirsu VH18-018-2122
101. yersinio (VRL-06303) - Spiky Caia Steeds VH11-021-0454

5. Vaativa B (72 osallistujaa)
1. Natalia (VRL-05175) - Kuningastaika VH20-018-0366 
2. Natalia (VRL-05175) - Head Held High VH11-006-0208 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Ukkoskuiskaus 
4. Alisé (VRL-13542) – Pianeta SHF VH20-222-0007 
5. Valo (VRL-14859) - Genoveva Cassandra VH20-087-0005 
6. Natalia (VRL-05175) - Kallan Blackthorn VH18-031-0222 
7. Frida (VRL-05826) - Häikäisevä Mansikkatuutti VH15-018-1106 
8. Alisé (VRL-13542) - Seraya VH20-035-0055 
9. Valo (VRL-14859) - Itxaro Iratze Gezane VH20-040-0028
10. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus
11. Valo (VRL-14859) - Unen taikaa VH20-046-0018
12. Alisé (VRL-13542) – Fantastico VTG VH20-222-0001
13. Natalia (VRL-05175) - Heavensbee VH19-044-0111
14. yersinio (VRL-06303) - Spiky Caia Steeds VH11-021-0454
15. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
16. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695
17. Milma (VRL-14149) - Jeilin Bofink
18. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri
19. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Eriveria VH18-013-0026
20. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunon Surunmurtaja
21. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Sarle
22. Valo (VRL-14859) - BAFF Autumn leaves VH20-021-0030
23. Alva (VRL-14837) - Avanza Fern VH19-141-0001
24. Natalia (VRL-05175) - The Sixth Sense VH19-011-0249
25. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
26. Alisé (VRL-13542) - Talisman VH20-035-0060
27. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus
28. Alva (VRL-14837) - Surukuningatar VH19-018-0683
29. Natalia (VRL-05175) - Skywards André VH17-021-0084
30. enna (VRL-14704) - Elohiljan Sudensurma VH18-018-1503
31. enna (VRL-14704) - Hiivurin Armokuolema VH19-018-0231
32. Valo (VRL-14859) - Onnenluostarin Kuu-usva VH20-056-0001
33. Eedla S. (VRL-14880) – Helmiahon Vinteriina VH20-018-0383
34. yersinio (VRL-06303) - Cadillac v.d. Duren VH12-040-0066
35. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Bartel Atte VH18-013-0073
36. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
37. Natalia (VRL-05175) - 99 Nightmares VH19-011-0252
38. Milma (VRL-14149) - Mörkövaaran Unikinuski
39. Alisé (VRL-13542) - Lame Farmer pKH VH18-035-0210
40. Heidi N (VRL-01725) - Epione VH15-029-0315
41. Tanja (VRL-07777) - Gilya Wiya x VH19-034-0019
42. Alisé (VRL-13542) - Golden Victory VH20-035-0065
43. enna (VRL-14704) - Kaunon Avaruuskävelijä VH19-018-0443
44. Knipse (VRL-14657) - Matadori VH20-018-0444
45. Knipse (VRL-14657) - Tiiron Ruusukvitteni VH20-018-0456
46. Valo (VRL-14859) - Black Knight VH20-040-0027
47. Knipse (VRL-14657) - Vappulan Udelma VH20-018-0446
48. Natalia (VRL-05175) - Kuunlilja VH18-018-1829
49. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
50. enna (VRL-14704) - Sielunkuiskaaja VH19-018-0446
51. Knipse (VRL-14657) - Tuulenpesän Mustikkamuffini VH20-018-0457
52. Knipse (VRL-14657) - Adinan Hallasydän VH20-018-0101
53. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Valkyria
54. Alisé (VRL-13542) - Catherine XV VH20-035-0051
55. Natalia (VRL-05175) - Silverlode Zombie Chords VH18-031-0353
56. Milma (VRL-14149) - Runon Korpikettu
57. Valo (VRL-14859) - Miracles are real VH20-011-0064
58. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
59. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
60. Lissu T. (VRL-12701) - Grimstad Norna
61. Frida (VRL-05826) - Marvel Moondragon
62. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
63. Natalia (VRL-05175) - Heldegrads Romero VH16-010-0044
64. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
65. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu
66. Valo (VRL-14859) - Aurora Borealis VH20-031-0142
67. Knipse (VRL-14657) - Fame's Nairobi VH20-029-0003
68. Valo (VRL-14859) - Felipinho Aloisie VH20-087-0004
69. Heidi N (VRL-01725) - Bouton d'Or VH19-011-0200
70. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
71. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hunajaharha
72. Lissu T. (VRL-12701) - Vuornan Tšaikovski

6. Vaativa A (50 osallistujaa)
1. yersinio (VRL-06303) - Iconia VH17-013-0149 
2. Alisé (VRL-13542) – Spazio SHF VH20-222-0004 
3. Heidi N (VRL-01725) - Oliwero VH15-201-0042 
4. Natalia (VRL-05175) - Kuningastaika VH20-018-0366 
5. Natalia (VRL-05175) - Sinevan Butterscotch VH19-031-0172 
6. Tanja (VRL-07777) - Cassiopeia Wiya x VH19-034-0021 
7. enna (VRL-14704) - Vaalaman Helmenhohde VH20-018-0301 
8. Tanja (VRL-07777) - Gaeleath D. VH19-040-0008
9. yersinio (VRL-06303) - Wolf's Dollarlion VH17-013-0127
10. Tanja (VRL-07777) - Wiya Chinimi x VH19-034-0020
11. yersinio (VRL-06303) - Finion Chanelle VH18-031-0054
12. Alisé (VRL-13542) – Maneless Mini VH20-222-0002
13. Heidi N (VRL-01725) - Bouton d'Or VH19-011-0200
14. Natalia (VRL-05175) - Hidebehind VH19-006-0031
15. Natalia (VRL-05175) - Altáriel Roux VH19-121-0031
16. Lissu T. (VRL-12701) - Athtar Shariqan al Braqa
17. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Olympic VH17-013-0091
18. Avrelian Ismailov (VRL-12701) - Slavica
19. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Stefan VH18-013-0067
20. Lissu T. (VRL-12701) - Fiktion Vitikaneli
21. Marjahilla (VRL-14810) - Nefelibata VH20-169-0005
22. Tanja (VRL-07777) - Kery's Kurayami x VH05-034-3473
23. Alisé (VRL-13542) – Sperare SILV VH16-222-0002
24. Tanja (VRL-07777) - Sierra White Ink x VH18-034-0025
25. Tanja (VRL-07777) - Hanabiramochi Wiya VH19-090-0005
26. Knipse (VRL-14657) - Sydney Star VH17-222-0001
27. Knipse (VRL-14657) - Royal Jontte VH17-222-0003
28. Natalia (VRL-05175) - Burning Boom Bash VH18-040-0079
29. Valo (VRL-14859) - Chévre de Dzelzain VH20-211-0004
30. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Athamas VH18-021-0112
31. Natalia (VRL-05175) - Silverlode Zombie Chords VH18-031-0353
32. Alisé (VRL-13542) – Royal Jontte VH17-222-0003
33. Natalia (VRL-05175) - Macchiato d'Aronde VH20-121-0012
34. Alisé (VRL-13542) – Aqua Venus VH17-222-0002
35. Valo (VRL-14859) - BAFF Arpegiar Segundorico VH20-236-0007
36. Natalia (VRL-05175) - Lashraelle W VH20-012-0062
37. Knipse (VRL-14657) - Haltiasalon Viskari VH20-018-0450
38. Valo (VRL-14859) - Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
39. Lissu T. (VRL-12701) - Famona
40. Alisé (VRL-13542) – Florimon SILV VH6-222-0009
41. Tanja (VRL-07777) - Thalisa Melihera Wiya VH19-040-0043
42. Natalia (VRL-05175) - Cha Cha Cha vd Halor VH19-012-0110
43. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Fanlos VH18-013-0071
44. Knipse (VRL-14657) - Fast Aqua SVM VH16-012-0238
45. Alisé (VRL-13542) – Sydney Star VH17-222-0001
46. Alisé (VRL-13542) – Luna SILV VH16-222-0004
47. yersinio (VRL-06303) - Illuminada VH17-013-0112
48. Alisé (VRL-13542) – Diamond SILV VH16-222-0001
49. Alisé (VRL-13542) – Dinaro VTG VH19-222-0001
50. Natalia (VRL-05175) - Head Held High VH11-006-0208

7. Prix St Georges (32 osallistujaa)
1. Valo (VRL-14859) - Chévre de Dzelzain VH20-211-0004 
2. Knipse (VRL-14657) - Donelli I VH20-013-0024 
3. Natalia (VRL-05175) - Cha Cha Cha vd Halor VH19-012-0110 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Polarlicht 
5. Alisé (VRL-13542) – Rocco VH20-014-0049 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Cvartzine d'Lion
7. Natalia (VRL-05175) - Árcangel Lumos VH19-102-0011
8. Lissu T. (VRL-12701) - Livia Kallone
9. Lissu T. (VRL-12701) - Famona
10. Valo (VRL-14859) - Tunturin kiitäjä VH20-018-0163
11. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Stefan VH18-013-0067
12. Lissu T. (VRL-12701) - La Row d'Lion
13. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Upperside VH18-013-0004
14. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan VH18-013-0056
15. yersinio (VRL-06303) - Wolf's Dollarlion VH17-013-0127
16. Natalia (VRL-05175) - Burning Boom Bash VH18-040-0079
17. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Shadrinsk
18. yersinio (VRL-06303) - Eloiser VH17-013-0111
19. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Illumination VH18-013-0086
20. Avrelian Ismailov (VRL-12701) - Slavica
21. Heidi N (VRL-01725) - Oliwero VH15-201-0042
22. Valo (VRL-14859) - BAFF Arpegiar Segundorico VH20-236-0007
23. Natalia (VRL-05175) - Waikiki vd Halor VH19-012-0111
24. Heidi N (VRL-01725) - Netalia Aria VH18-021-0085
25. Natalia (VRL-05175) - Sinevan Butterscotch VH19-031-0172
26. yersinio (VRL-06303) - Seifenkraut Vivien VH17-013-0069
27. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Chaoite
28. Heidi N (VRL-01725) - Whackjob v. Helmwald VH19-021-0062
29. Lissu T. (VRL-12701) - Brokeback I See Monsters
30. Lissu T. (VRL-12701) - Scaretale des Îles
31. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Valeria VH17-013-0160
32. Natalia (VRL-05175) - Hidebehind VH19-006-0031

8. Intermediate I (30 osallistujaa)
1. Natalia (VRL-05175) - Oldfinion Remerio VH19-013-0030 
2. yersinio (VRL-06303) - Finion Chanelle VH18-031-0054 
3. yersinio (VRL-06303) - Illuminada VH17-013-0112 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Shadrinsk 
5. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Eriveria VH18-013-0026 
6. Mirkku (VRL-13753) - Jacquard KK VH20-031-0105
7. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Illumination VH18-013-0086
8. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Chaoite
9. Tanja (VRL-07777) - Wunderfinder VH19-090-0001
10. Knipse (VRL-14657) - Zaffiro SHF VH20-222-0005
11. Alisé (VRL-13542) – Foxtrot SHF VH20-222-0003
12. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Realfan VH18-013-0056
13. Lissu T. (VRL-12701) - Everholt Santa Muerte
14. Lissu T. (VRL-12701) - Polarlicht
15. Alisé (VRL-13542) – Zaffiro SHF VH20-222-0005
16. yersinio (VRL-06303) - Eloiser VH17-013-0111
17. Alisé (VRL-13542) – Angel SHF
18. Lissu T. (VRL-12701) - Scaretale des Îles
19. Lissu T. (VRL-12701) - Cvartzine d'Lion
20. Alisé (VRL-13542) – Divaqueen
21. Lissu T. (VRL-12701) - La Row d'Lion
22. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Golden Winner VH16-013-0151
23. Natalia (VRL-05175) - Waikiki vd Halor VH19-012-0111
24. Lissu T. (VRL-12701) - Livia Kallone
25. Alisé (VRL-13542) – Prisoner of Azkaban Ion VH20-034-0007
26. Heidi N (VRL-01725) - Netalia Aria VH18-021-0085
27. Heidi N (VRL-01725) - Whackjob v. Helmwald VH19-021-0062
28. Lissu T. (VRL-12701) - Brokeback I See Monsters
29. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Valeria VH17-013-0160
30. Lissu T. (VRL-12701) - Ramathlehi

9. Intermediate II (36 osallistujaa)
1. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Upperside VH18-013-0004 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Everholt Santa Muerte 
3. Avrelian Ismailov (VRL-12701) - Cathedral Gardens 
4. Frida (VRL-05826) - Gemstone v.d. Romilly 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Saintly Sins 
6. Alisé (VRL-13542) – Weasley Cloud VH20-202-0013 
7. Natalia (VRL-05175) - Ciars Indie VH03-021-7952
8. Frida (VRL-05826) - Maravillosa
9. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Coffin Nails
10. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Karminkist
11. Frida (VRL-05826) - Twistery
12. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Scirocco VH18-013-0043
13. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Fanlos VH18-013-0071
14. Arnika (VRL-01371) - Centurio VH17-012-0278
15. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Golden Winner VH16-013-0151
16. Heidi N (VRL-01725) - Nephalia Wide VH15-021-0722
17. Frida (VRL-05826) - Icenaker F
18. Natalia (VRL-05175) - Oldfinion Remerio VH19-013-0030
19. Frida (VRL-05826) - Emperor Prophecy
20. Heidi N (VRL-01725) - Cazenovia Fall VH18-012-0016
21. Lissu T. (VRL-12701) - Sinnocence
22. Lissu T. (VRL-12701) - Ziriza d'Lion
23. yersinio (VRL-06303) - Rosario VH18-013-0007
24. Avrelian Ismailov (VRL-12701) - Everholt Dhampir
25. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Double Dandy VH16-013-0140
26. Frida (VRL-05826) - Leclerc Solidago
27. Natalia (VRL-05175) - Waterfall O'Polo VH04-011-0412
28. Frida (VRL-05826) - Draconia Dancer
29. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Athamas VH18-021-0112
30. Lissu T. (VRL-12701) - Impressing the Czar
31. Frida (VRL-05826) - Pointless Poison Wolf
32. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Sinclair VH16-013-0178
33. Frida (VRL-05826) - Lachlan v.d. Gateaway
34. Mirkku (VRL-13753) - Jacquard KK VH20-031-0105
35. Lissu T. (VRL-12701) - Ramathlehi
36. Frida (VRL-05826) - Everholt Demonarch

10. Grand Prix (42 osallistujaa)
1. Frida (VRL-05826) - Faidros vd Halor 
2. Knipse (VRL-14657) - Oldfinion Worena VH18-013-0092 
3. yersinio (VRL-06303) - Iconia VH17-013-0149 
4. Knipse (VRL-14657) - Capella vd Halor VH17-013-0132 
5. Natalia (VRL-05175) - Ciars Indie VH03-021-7952
6. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Bartel Atte VH18-013-0073 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Saintly Sins
8. Arnika (VRL-01371) - Centurio VH17-012-0278
9. Frida (VRL-05826) - Lachlan v.d. Gateaway
10. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Scirocco VH18-013-0043
11. Frida (VRL-05826) - Maravillosa
12. Frida (VRL-05826) - Twistery
13. Lissu T. (VRL-12701) - Impressing the Czar
14. Lissu T. (VRL-12701) - Sinnocence
15. Heidi N (VRL-01725) - Nephalia Wide VH15-021-0722
16. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Karminkist
17. Avrelian Ismailov (VRL-12701) - Cathedral Gardens
18. Heidi N (VRL-01725) - Cazenovia Fall VH18-012-0016
19. Frida (VRL-05826) - Everholt Demonarch
20. Alisé (VRL-13542) – Flatima VH17-031-0295
21. Natalia (VRL-05175) - Waterfall O'Polo VH04-011-0412
22. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Olympic VH17-013-0091
23. Frida (VRL-05826) - Dragonight F
24. Lissu T. (VRL-12701) - Everholt Santa Muerte
25. Alisé (VRL-13542) – Cursed Ly VH17-012-0204
26. Knipse (VRL-14657) - Orletta v.d. Halor VH20-012-0061
27. yersinio (VRL-06303) - Rosario VH18-013-0007
28. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Double Dandy VH16-013-0140
29. Frida (VRL-05826) - Frozen Emerald F
30. Tanja (VRL-07777) - Ancient de Grant VH06-044-9684
31. Alisé (VRL-13542) – Carlos VH20-033-0011
32. Avrelian Ismailov (VRL-12701) - Everholt Dhampir
33. alina (VRL-14858) - Aelinoria vd Halor VH20-012-0008
34. Tanja (VRL-07777) - Mirai Wolf VH17-021-0022
35. Frida (VRL-05826) - Quite Impressed F
36. Frida (VRL-05826) - Zerana F
37. Lissu T. (VRL-12701) - Ziriza d'Lion
38. Frida (VRL-05826) - Poisonless vd Halor
39. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Sinclair VH16-013-0178
40. Alisé (VRL-13542) – Fancy VH17-031-0298
41. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Coffin Nails
42. Lissu T. (VRL-12701) - Ramathlehi


VRL-00816

virtuaalitalli | a sim-game stable

© Kannelniemi 2019. Ulkoasun kuvien © S.B., VRL-00816 & Michael Su (CC BY-SA 2.0)