KRJ kilpailut 20.07.2018 (VIP 30.06.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Noir Poneys de Sport (NOIR5391) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KRJ 431-490 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
2. sarqquu (VRL-04374) - Fuit Wagon RR 
3. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Enneuni VH18-018-1103 
4. Milma (VRL-14149) - Vanttuusta VH15-018-1625 
5. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065 
6. Sorel (VRL-00884) - Huvin Mustasurma VH17-018-2262 
7. sarqquu (VRL-04374) - Quante Lamoure 
8. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330 
9. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki 
10. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka 
11. Sorel (VRL-00884) - Harmaahilja VH18-018-0990 
12. Sorel (VRL-00884) - Huvin Kermawanukas VH17-018-2261
13. Kida (VRL-08368) - Villahaan Pronssi VH18-018-0937 
14. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo 
15. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Sumupilvi VH18-018-1165 
16. Natalia (VRL-05175) - Hattuvaaran Teletappi VH16-018-2345 
17. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
18. eepu (VRL-03745) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066 
19. eepu (VRL-03745) - Ruostemuumi VH18-018-0302 
20. sarqquu (VRL-04374) - Nicodemus VH18-039-0027 
21. eepu (VRL-03745) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032 
22. Cannabia (VRL-00033) - Lemmenuni VH18-018-1117 
23. Milma (VRL-14149) - Huvitutin Elmeri VH15-018-1743 
24. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
25. Kida (VRL-08368) - Hattuvaaran Mikki VH18-018-1098 
26. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147 
27. Milma (VRL-14149) - Pätkäjätkä VH15-018-1566 
28. Cannabia (VRL-00033) - Hattuvaaran Veriprinssi VH18-018-1134 
29. Kida (VRL-08368) - Kalman Jokeri VH18-018-0938 
30. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Kaiho VH18-018-1164 

2. Helppo A
1. sarqquu (VRL-04374) - Nicodemus VH18-039-0027 
2. sarqquu (VRL-04374) - Quante Lamoure 
3. Sorel (VRL-00884) - Huvin Mustasurma VH17-018-2262 
4. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Kaiho VH18-018-1164 
5. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Sumupilvi VH18-018-1165 
6. Natalia (VRL-05175) - Hattuvaaran Teletappi VH16-018-2345 
7. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Enneuni VH18-018-1103 
8. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065 
9. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki 
10. Sorel (VRL-00884) - Huvin Kermawanukas VH17-018-2261
11. Milma (VRL-14149) - Pätkäjätkä VH15-018-1566 
12. Milma (VRL-14149) - Vanttuusta VH15-018-1625 
13. sarqquu (VRL-04374) - Fuit Wagon RR 
14. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
15. Cannabia (VRL-00033) - Hattuvaaran Veriprinssi VH18-018-1134 
16. Sorel (VRL-00884) - Harmaahilja VH18-018-0990 
17. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
18. Kida (VRL-08368) - Villahaan Pronssi VH18-018-0937 
19. eepu (VRL-03745) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032 
20. Kida (VRL-08368) - Kalman Jokeri VH18-018-0938 
21. eepu (VRL-03745) - Ruostemuumi VH18-018-0302 
22. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330 
23. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
24. Kida (VRL-08368) - Hattuvaaran Mikki VH18-018-1098 
25. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo 
26. Milma (VRL-14149) - Huvitutin Elmeri VH15-018-1743 
27. eepu (VRL-03745) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066 
28. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka 
29. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147 
30. Cannabia (VRL-00033) - Lemmenuni VH18-018-1117