KRJ kilpailut 18.07.2018 (VIP 30.06.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Noir Poneys de Sport (NOIR5391) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KRJ 431-490 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Kida (VRL-08368) - Kalman Jokeri VH18-018-0938 
2. eepu (VRL-03745) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032 
3. sarqquu (VRL-04374) - Fuit Wagon RR 
4. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330 
5. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Kaiho VH18-018-1164 
6. Milma (VRL-14149) - Vanttuusta VH15-018-1625 
7. Sorel (VRL-00884) - Harmaahilja VH18-018-0990 
8. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
9. sarqquu (VRL-04374) - Nicodemus VH18-039-0027 
10. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147 
11. Kida (VRL-08368) - Villahaan Pronssi VH18-018-0937 
12. eepu (VRL-03745) - Ruostemuumi VH18-018-0302 
13. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
14. Sorel (VRL-00884) - Huvin Mustasurma VH17-018-2262 
15. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Sumupilvi VH18-018-1165 
16. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka 
17. Milma (VRL-14149) - Pätkäjätkä VH15-018-1566 
18. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
19. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065 
20. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki 
21. Kida (VRL-08368) - Hattuvaaran Mikki VH18-018-1098 
22. Sorel (VRL-00884) - Huvin Kermawanukas VH17-018-2261
23. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Enneuni VH18-018-1103 
24. Natalia (VRL-05175) - Hattuvaaran Teletappi VH16-018-2345 
25. Milma (VRL-14149) - Huvitutin Elmeri VH15-018-1743 
26. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo 
27. eepu (VRL-03745) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066 
28. Cannabia (VRL-00033) - Lemmenuni VH18-018-1117 
29. Cannabia (VRL-00033) - Hattuvaaran Veriprinssi VH18-018-1134 
30. sarqquu (VRL-04374) - Quante Lamoure 

2. Helppo A
1. sarqquu (VRL-04374) - Nicodemus VH18-039-0027 
2. Milma (VRL-14149) - Huvitutin Elmeri VH15-018-1743 
3. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
4. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
5. Cannabia (VRL-00033) - Lemmenuni VH18-018-1117 
6. eepu (VRL-03745) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032 
7. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
8. Kida (VRL-08368) - Villahaan Pronssi VH18-018-0937 
9. Kida (VRL-08368) - Kalman Jokeri VH18-018-0938 
10. Cannabia (VRL-00033) - Hattuvaaran Veriprinssi VH18-018-1134 
11. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo 
12. Sorel (VRL-00884) - Huvin Kermawanukas VH17-018-2261
13. Kida (VRL-08368) - Hattuvaaran Mikki VH18-018-1098 
14. Sorel (VRL-00884) - Huvin Mustasurma VH17-018-2262 
15. Milma (VRL-14149) - Vanttuusta VH15-018-1625 
16. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065 
17. sarqquu (VRL-04374) - Quante Lamoure 
18. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki 
19. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Sumupilvi VH18-018-1165 
20. Sorel (VRL-00884) - Harmaahilja VH18-018-0990 
21. Natalia (VRL-05175) - Hattuvaaran Teletappi VH16-018-2345 
22. sarqquu (VRL-04374) - Fuit Wagon RR 
23. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Kaiho VH18-018-1164 
24. eepu (VRL-03745) - Ruostemuumi VH18-018-0302 
25. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147 
26. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Enneuni VH18-018-1103 
27. Milma (VRL-14149) - Pätkäjätkä VH15-018-1566 
28. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka 
29. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre VH11-018-0330 
30. eepu (VRL-03745) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066