KRJ kilpailut 15.07.2018 (VIP 30.06.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Noir Poneys de Sport (NOIR5391) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KRJ 431-490 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
2. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147 
3. Kida (VRL-08368) - Hattuvaaran Mikki VH18-018-1098 
4. Sorel (VRL-00884) - Huvin Kermawanukas VH17-018-2261
5. eepu (VRL-03745) - Ruostemuumi VH18-018-0302 
6. Milma (VRL-14149) - Pätkäjätkä VH15-018-1566 
7. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki 
8. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Enneuni VH18-018-1103 
9. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
10. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Kaiho VH18-018-1164 
11. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo 
12. Sorel (VRL-00884) - Huvin Mustasurma VH17-018-2262 
13. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065 
14. sarqquu (VRL-04374) - Nicodemus VH18-039-0027 
15. eepu (VRL-03745) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066 
16. Natalia (VRL-05175) - Hilirimpsistä VH18-018-0881 
17. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka 
18. sarqquu (VRL-04374) - Fuit Wagon RR 
19. Cannabia (VRL-00033) - Lemmenuni VH18-018-1117 
20. sarqquu (VRL-04374) - Quante Lamoure 
21. Cannabia (VRL-00033) - Hattuvaaran Veriprinssi VH18-018-1134 
22. eepu (VRL-03745) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032 
23. Kida (VRL-08368) - Villahaan Pronssi VH18-018-0937 
24. Natalia (VRL-05175) - Hattuvaaran Teletappi VH16-018-2345 
25. Kida (VRL-08368) - Kalman Jokeri VH18-018-0938 
26. Milma (VRL-14149) - Huvitutin Elmeri VH15-018-1743 
27. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
28. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Sumupilvi VH18-018-1165 
29. Sorel (VRL-00884) - Harmaahilja VH18-018-0990 
30. Milma (VRL-14149) - Vanttuusta VH15-018-1625 

2. Helppo A
1. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Kaiho VH18-018-1164 
2. Natalia (VRL-05175) - Hattuvaaran Teletappi VH16-018-2345 
3. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147 
4. sarqquu (VRL-04374) - Nicodemus VH18-039-0027 
5. sarqquu (VRL-04374) - Fuit Wagon RR 
6. Kida (VRL-08368) - Villahaan Pronssi VH18-018-0937 
7. Milma (VRL-14149) - Pätkäjätkä VH15-018-1566 
8. sarqquu (VRL-04374) - Quante Lamoure 
9. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
10. Milma (VRL-14149) - Huvitutin Elmeri VH15-018-1743 
11. Sorel (VRL-00884) - Huvin Mustasurma VH17-018-2262 
12. Natalia (VRL-05175) - Hilirimpsistä VH18-018-0881 
13. Cannabia (VRL-00033) - Hattuvaaran Veriprinssi VH18-018-1134 
14. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
15. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Sumupilvi VH18-018-1165 
16. Kida (VRL-08368) - Hattuvaaran Mikki VH18-018-1098 
17. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki 
18. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
19. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo 
20. Sorel (VRL-00884) - Huvin Kermawanukas VH17-018-2261
21. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka 
22. Milma (VRL-14149) - Vanttuusta VH15-018-1625 
23. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065 
24. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Enneuni VH18-018-1103 
25. eepu (VRL-03745) - Ruostemuumi VH18-018-0302 
26. Sorel (VRL-00884) - Harmaahilja VH18-018-0990 
27. eepu (VRL-03745) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032 
28. Kida (VRL-08368) - Kalman Jokeri VH18-018-0938 
29. Cannabia (VRL-00033) - Lemmenuni VH18-018-1117 
30. eepu (VRL-03745) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066