KRJ kilpailut 11.07.2018 (VIP 30.06.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Noir Poneys de Sport (NOIR5391) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KRJ 431-490 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. eepu (VRL-03745) - Ruostemuumi VH18-018-0302 
2. Natalia (VRL-05175) - Hattuvaaran Teletappi VH16-018-2345 
3. Milma (VRL-14149) - Pätkäjätkä VH15-018-1566 
4. Kida (VRL-08368) - Kalman Jokeri VH18-018-0938 
5. Milma (VRL-14149) - Huvitutin Elmeri VH15-018-1743 
6. Kida (VRL-08368) - Hattuvaaran Mikki VH18-018-1098 
7. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo 
8. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147 
9. sarqquu (VRL-04374) - Nicodemus VH18-039-0027 
10. eepu (VRL-03745) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066 
11. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Sumupilvi VH18-018-1165 
12. Sorel (VRL-00884) - Harmaahilja VH18-018-0990 
13. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Enneuni VH18-018-1103 
14. Cannabia (VRL-00033) - Lemmenuni VH18-018-1117 
15. Kida (VRL-08368) - Villahaan Pronssi VH18-018-0937 
16. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki 
17. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
18. eepu (VRL-03745) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032 
19. Cannabia (VRL-00033) - Hattuvaaran Veriprinssi VH18-018-1134 
20. Sorel (VRL-00884) - Huvin Mustasurma VH17-018-2262 
21. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka 
22. Natalia (VRL-05175) - Hilirimpsistä VH18-018-0881 
23. Milma (VRL-14149) - Vanttuusta VH15-018-1625 
24. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
25. sarqquu (VRL-04374) - Fuit Wagon RR 
26. sarqquu (VRL-04374) - Quante Lamoure 
27. Sorel (VRL-00884) - Huvin Kermawanukas VH17-018-2261
28. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065 
29. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
30. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Kaiho VH18-018-1164 

2. Helppo A
1. Milma (VRL-14149) - Huvitutin Elmeri VH15-018-1743 
2. sarqquu (VRL-04374) - Fuit Wagon RR 
3. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Sumupilvi VH18-018-1165 
4. Cannabia (VRL-00033) - Hattuvaaran Veriprinssi VH18-018-1134 
5. sarqquu (VRL-04374) - Quante Lamoure 
6. Kida (VRL-08368) - Kalman Jokeri VH18-018-0938 
7. sarqquu (VRL-04374) - Nicodemus VH18-039-0027 
8. Natalia (VRL-05175) - Hattuvaaran Teletappi VH16-018-2345 
9. Cannabia (VRL-00033) - Lemmenuni VH18-018-1117 
10. eepu (VRL-03745) - Ruostemuumi VH18-018-0302 
11. Kida (VRL-08368) - Villahaan Pronssi VH18-018-0937 
12. Milma (VRL-14149) - Vanttuusta VH15-018-1625 
13. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
14. Sorel (VRL-00884) - Huvin Mustasurma VH17-018-2262 
15. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Mesitikka 
16. Sorel (VRL-00884) - Harmaahilja VH18-018-0990 
17. Kida (VRL-08368) - Hattuvaaran Mikki VH18-018-1098 
18. Milma (VRL-14149) - Pätkäjätkä VH15-018-1566 
19. eepu (VRL-03745) - Mörkövaaran Timanttinen VH18-018-1032 
20. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
21. Shannon. (VRL-05645) - BT Beverly VH17-003-0147 
22. Beauvoir (VRL-14684) - Lorun Kaiho VH18-018-1164 
23. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
24. Natalia (VRL-05175) - Hortensiahysteria VH18-018-1065 
25. Natalia (VRL-05175) - Hilirimpsistä VH18-018-0881 
26. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Talvikki 
27. Cannabia (VRL-00033) - Lorun Enneuni VH18-018-1103 
28. Uppe (VRL-11253) - Tuulenpesän Vanamo 
29. Sorel (VRL-00884) - Huvin Kermawanukas VH17-018-2261
30. eepu (VRL-03745) - Tuiskulan Tuliminttu VH18-018-1066