KRJ kilpailut 17.05.2018 (VIP 09.05.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Kurkijoen Ratsutila Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KRJ 311-370 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135 
2. Vibaja (VRL-00727) - Raketa VEC VH17-001-0122 
3. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597 
4. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737 
5. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Pihlaja VH18-018-0858 
6. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043 
7. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
8. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614 
9. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 
10. Hilde (VRL-14119) - Kaunon Viikari VH18-018-0859 
11. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Tanssitaan VH18-018-0848 
12. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
13. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Solist 
14. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Kiusanhenki VH18-018-0842 
15. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Mollamaija VH18-018-0852 
16. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Uneton VH18-018-0552 
17. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Metsänneito VH18-018-0850 
18. Alaska (VRL-06525) - Reelika EST VH17-060-0004 
19. eepu (VRL-03745) - Valkolilja VH18-018-0668 
20. Alaska (VRL-06525) - Genheit Aleksander VH17-060-0005 
21. Hilde (VRL-14119) - Kaihon Kalmankalpea VH18-018-0862 
22. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046 
23. eepu (VRL-03745) - Siljan Serena VH05-018-2109 
24. Alaska (VRL-06525) - Termiit EST VH17-060-0003 
25. eepu (VRL-03745) - Pahansanansaattaja VH18-018-0833 
26. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Soiree 
27. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schamanismus 
28. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Pyöveli VH18-018-0851 
29. Kida (VRL-08368) - Pencalow Madoc VH18-024-0041 
30. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Surusielu VH18-018-0849 

2. Helppo A
1. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Soiree 
2. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Metsänneito VH18-018-0850 
3. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Uneton VH18-018-0552 
4. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075 
5. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Surusielu VH18-018-0849 
6. Alaska (VRL-06525) - Reelika EST VH17-060-0004 
7. Shannon. (VRL-05645) - Fahd Hasib VH18-003-0064 
8. Kida (VRL-08368) - Pencalow Madoc VH18-024-0041 
9. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Mollamaija VH18-018-0852 
10. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Pyöveli VH18-018-0851 
11. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Solist 
12. eepu (VRL-03745) - Valkolilja VH18-018-0668 
13. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
14. Hilde (VRL-14119) - Kaunon Viikari VH18-018-0859 
15. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737 
16. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Pihlaja VH18-018-0858 
17. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
18. Vibaja (VRL-00727) - Raketa VEC VH17-001-0122 
19. Hilde (VRL-14119) - Kaihon Kalmankalpea VH18-018-0862 
20. eepu (VRL-03745) - Pahansanansaattaja VH18-018-0833 
21. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Tanssitaan VH18-018-0848 
22. Alaska (VRL-06525) - Termiit EST VH17-060-0003 
23. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schamanismus 
24. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Kiusanhenki VH18-018-0842 
25. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597 
26. eepu (VRL-03745) - Siljan Serena VH05-018-2109 
27. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614 
28. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 
29. Alaska (VRL-06525) - Genheit Aleksander VH17-060-0005 
30. Shannon. (VRL-05645) - Shabh Alssuhuria VH16-003-0106