KRJ kilpailut 13.05.2018 (VIP 09.05.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Kurkijoen Ratsutila Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KRJ 311-370 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043 
2. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schamanismus 
3. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Mollamaija VH18-018-0852 
4. Hilde (VRL-14119) - Kaihon Kalmankalpea VH18-018-0862 
5. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597 
6. eepu (VRL-03745) - Pahansanansaattaja VH18-018-0833 
7. Alaska (VRL-06525) - Reelika EST VH17-060-0004 
8. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Solist 
9. Alaska (VRL-06525) - Termiit EST VH17-060-0003 
10. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Uneton VH18-018-0552 
11. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737 
12. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
13. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Metsänneito VH18-018-0850 
14. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Kiusanhenki VH18-018-0842 
15. Hilde (VRL-14119) - Kaunon Viikari VH18-018-0859 
16. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Surusielu VH18-018-0849 
17. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 
18. Vibaja (VRL-00727) - Raketa VEC VH17-001-0122 
19. Alaska (VRL-06525) - Genheit Aleksander VH17-060-0005 
20. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046 
21. eepu (VRL-03745) - Siljan Serena VH05-018-2109 
22. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
23. eepu (VRL-03745) - Valkolilja VH18-018-0668 
24. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Pihlaja VH18-018-0858 
25. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Tanssitaan VH18-018-0848 
26. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Pyöveli VH18-018-0851 
27. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Soiree 
28. Kida (VRL-08368) - Pencalow Madoc VH18-024-0041 
29. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135 
30. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614 

2. Helppo A
1. Alaska (VRL-06525) - Reelika EST VH17-060-0004 
2. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Soiree 
3. Alaska (VRL-06525) - Genheit Aleksander VH17-060-0005 
4. Shannon. (VRL-05645) - Fahd Hasib VH18-003-0064 
5. Hilde (VRL-14119) - Kaunon Viikari VH18-018-0859 
6. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Solist 
7. eepu (VRL-03745) - Siljan Serena VH05-018-2109 
8. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Pyöveli VH18-018-0851 
9. eepu (VRL-03745) - Pahansanansaattaja VH18-018-0833 
10. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614 
11. eepu (VRL-03745) - Valkolilja VH18-018-0668 
12. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Pihlaja VH18-018-0858 
13. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 
14. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schamanismus 
15. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Tanssitaan VH18-018-0848 
16. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Metsänneito VH18-018-0850 
17. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Mollamaija VH18-018-0852 
18. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Kiusanhenki VH18-018-0842 
19. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075 
20. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Surusielu VH18-018-0849 
21. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
22. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Uneton VH18-018-0552 
23. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
24. Hilde (VRL-14119) - Kaihon Kalmankalpea VH18-018-0862 
25. Shannon. (VRL-05645) - Shabh Alssuhuria VH16-003-0106 
26. Vibaja (VRL-00727) - Raketa VEC VH17-001-0122 
27. Kida (VRL-08368) - Pencalow Madoc VH18-024-0041 
28. Alaska (VRL-06525) - Termiit EST VH17-060-0003 
29. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597 
30. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737