KRJ kilpailut 11.05.2018 (VIP 09.05.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Kurkijoen Ratsutila Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KRJ 311-370 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Hilde (VRL-14119) - Kaihon Kalmankalpea VH18-018-0862 
2. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Nokilintu VH18-018-0846 
3. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737 
4. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Pihlaja VH18-018-0858 
5. Alaska (VRL-06525) - Genheit Aleksander VH17-060-0005 
6. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Tanssitaan VH18-018-0848 
7. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Surusielu VH18-018-0849 
8. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614 
9. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
10. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043 
11. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 
12. Kida (VRL-08368) - Pencalow Madoc VH18-024-0041 
13. Alaska (VRL-06525) - Reelika EST VH17-060-0004 
14. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Uneton VH18-018-0552 
15. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046 
16. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Solist 
17. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Pyöveli VH18-018-0851 
18. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597 
19. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schamanismus 
20. Alaska (VRL-06525) - Termiit EST VH17-060-0003 
21. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135 
22. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
23. Vibaja (VRL-00727) - Raketa VEC VH17-001-0122 
24. Hilde (VRL-14119) - Kaunon Viikari VH18-018-0859 
25. eepu (VRL-03745) - Pahansanansaattaja VH18-018-0833 
26. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Kiusanhenki VH18-018-0842 
27. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Metsänneito VH18-018-0850 
28. eepu (VRL-03745) - Siljan Serena VH05-018-2109 
29. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Soiree 
30. eepu (VRL-03745) - Valkolilja VH18-018-0668 

2. Helppo A
1. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737 
2. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075 
3. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
4. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Kiusanhenki VH18-018-0842 
5. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
6. Hilde (VRL-14119) - Kaunon Viikari VH18-018-0859 
7. eepu (VRL-03745) - Valkolilja VH18-018-0668 
8. Vibaja (VRL-00727) - Raketa VEC VH17-001-0122 
9. Alaska (VRL-06525) - Reelika EST VH17-060-0004 
10. Kida (VRL-08368) - Pencalow Madoc VH18-024-0041 
11. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schamanismus 
12. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Pyöveli VH18-018-0851 
13. Alaska (VRL-06525) - Genheit Aleksander VH17-060-0005 
14. Hilde (VRL-14119) - Kaihon Kalmankalpea VH18-018-0862 
15. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Surusielu VH18-018-0849 
16. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Nokilintu VH18-018-0846 
17. Shannon. (VRL-05645) - Shabh Alssuhuria VH16-003-0106 
18. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614 
19. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Metsänneito VH18-018-0850 
20. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597 
21. eepu (VRL-03745) - Pahansanansaattaja VH18-018-0833 
22. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Soiree 
23. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Tanssitaan VH18-018-0848 
24. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Solist 
25. Alaska (VRL-06525) - Termiit EST VH17-060-0003 
26. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Pihlaja VH18-018-0858 
27. Shannon. (VRL-05645) - Fahd Hasib VH18-003-0064 
28. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 
29. eepu (VRL-03745) - Siljan Serena VH05-018-2109 
30. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Uneton VH18-018-0552