KRJ kilpailut 20.05.2018 (VIP 09.05.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Silverlode Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KRJ 311-370 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Solist 
2. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046 
3. Alaska (VRL-06525) - Reelika EST VH17-060-0004 
4. eepu (VRL-03745) - Pahansanansaattaja VH18-018-0833 
5. eepu (VRL-03745) - Surmansuukko VH18-018-0818 
6. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Metsänneito VH18-018-0850 
7. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Pihlaja VH18-018-0858 
8. Alaska (VRL-06525) - Termiit EST VH17-060-0003 
9. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Tanssitaan VH18-018-0848 
10. Alaska (VRL-06525) - Genheit Aleksander VH17-060-0005 
11. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Uneton VH18-018-0552 
12. Kida (VRL-08368) - Pencalow Madoc VH18-024-0041 
13. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Nokilintu VH18-018-0846 
14. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Kiusanhenki VH18-018-0842 
15. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schamanismus 
16. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Lilja VH18-018-0551 
17. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
18. eepu (VRL-03745) - Siljan Serena VH05-018-2109 
19. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614 
20. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Soiree 
21. Hilde (VRL-14119) - Kaunon Viikari VH18-018-0859 
22. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
23. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Karmiini VH18-018-0847 
24. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 
25. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737 
26. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135 
27. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597 
28. Hilde (VRL-14119) - Kaihon Kalmankalpea VH18-018-0862 
29. Vibaja (VRL-00727) - Raketa VEC VH17-001-0122 
30. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043 

2. Helppo A
1. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597 
2. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737 
3. Kida (VRL-08368) - Pencalow Madoc VH18-024-0041 
4. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Soiree 
5. Vibaja (VRL-00727) - Raketa VEC VH17-001-0122 
6. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Uneton VH18-018-0552 
7. Alaska (VRL-06525) - Reelika EST VH17-060-0004 
8. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 
9. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Solist 
10. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schamanismus 
11. eepu (VRL-03745) - Pahansanansaattaja VH18-018-0833 
12. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614 
13. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Kiusanhenki VH18-018-0842 
14. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Nokilintu VH18-018-0846 
15. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Lilja VH18-018-0551 
16. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075 
17. eepu (VRL-03745) - Surmansuukko VH18-018-0818 
18. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Tanssitaan VH18-018-0848 
19. Hilde (VRL-14119) - Kaunon Viikari VH18-018-0859 
20. Alaska (VRL-06525) - Termiit EST VH17-060-0003 
21. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Metsänneito VH18-018-0850 
22. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Pihlaja VH18-018-0858 
23. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
24. eepu (VRL-03745) - Siljan Serena VH05-018-2109 
25. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Karmiini VH18-018-0847 
26. Shannon. (VRL-05645) - Shabh Alssuhuria VH16-003-0106 
27. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
28. Alaska (VRL-06525) - Genheit Aleksander VH17-060-0005 
29. Hilde (VRL-14119) - Kaihon Kalmankalpea VH18-018-0862 
30. Shannon. (VRL-05645) - Fahd Hasib VH18-003-0064