KRJ kilpailut 18.05.2018 (VIP 09.05.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Silverlode Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KRJ 311-370 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043 
2. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 
3. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737 
4. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135 
5. Alaska (VRL-06525) - Termiit EST VH17-060-0003 
6. Alaska (VRL-06525) - Reelika EST VH17-060-0004 
7. eepu (VRL-03745) - Pahansanansaattaja VH18-018-0833 
8. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614 
9. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Lilja VH18-018-0551 
10. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schamanismus 
11. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Kiusanhenki VH18-018-0842 
12. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Metsänneito VH18-018-0850 
13. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Nokilintu VH18-018-0846 
14. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Solist 
15. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Karmiini VH18-018-0847 
16. Hilde (VRL-14119) - Kaunon Viikari VH18-018-0859 
17. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597 
18. Vibaja (VRL-00727) - Raketa VEC VH17-001-0122 
19. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Soiree 
20. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Pihlaja VH18-018-0858 
21. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Uneton VH18-018-0552 
22. Kida (VRL-08368) - Pencalow Madoc VH18-024-0041 
23. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
24. Alaska (VRL-06525) - Genheit Aleksander VH17-060-0005 
25. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
26. eepu (VRL-03745) - Siljan Serena VH05-018-2109 
27. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Tanssitaan VH18-018-0848 
28. Hilde (VRL-14119) - Kaihon Kalmankalpea VH18-018-0862 
29. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046 
30. eepu (VRL-03745) - Surmansuukko VH18-018-0818 

2. Helppo A
1. Alaska (VRL-06525) - Genheit Aleksander VH17-060-0005 
2. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Karmiini VH18-018-0847 
3. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Soiree 
4. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
5. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Pihlaja VH18-018-0858 
6. Alaska (VRL-06525) - Termiit EST VH17-060-0003 
7. Kida (VRL-08368) - Pencalow Madoc VH18-024-0041 
8. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075 
9. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614 
10. eepu (VRL-03745) - Surmansuukko VH18-018-0818 
11. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Uneton VH18-018-0552 
12. Shannon. (VRL-05645) - Shabh Alssuhuria VH16-003-0106 
13. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Solist 
14. Hilde (VRL-14119) - Kaihon Kalmankalpea VH18-018-0862 
15. eepu (VRL-03745) - Pahansanansaattaja VH18-018-0833 
16. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Kiusanhenki VH18-018-0842 
17. Alaska (VRL-06525) - Reelika EST VH17-060-0004 
18. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schamanismus 
19. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597 
20. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Tanssitaan VH18-018-0848 
21. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Metsänneito VH18-018-0850 
22. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Lilja VH18-018-0551 
23. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737 
24. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Nokilintu VH18-018-0846 
25. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 
26. Hilde (VRL-14119) - Kaunon Viikari VH18-018-0859 
27. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
28. eepu (VRL-03745) - Siljan Serena VH05-018-2109 
29. Vibaja (VRL-00727) - Raketa VEC VH17-001-0122 
30. Shannon. (VRL-05645) - Fahd Hasib VH18-003-0064