KRJ kilpailut 13.05.2018 (VIP 09.05.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Silverlode Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KRJ 311-370 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135 
2. Hilde (VRL-14119) - Kaihon Kalmankalpea VH18-018-0862 
3. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597 
4. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Pihlaja VH18-018-0858 
5. Hilde (VRL-14119) - Kaunon Viikari VH18-018-0859 
6. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Tanssitaan VH18-018-0848 
7. Alaska (VRL-06525) - Reelika EST VH17-060-0004 
8. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 
9. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Lilja VH18-018-0551 
10. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
11. Vibaja (VRL-00727) - Raketa VEC VH17-001-0122 
12. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Karmiini VH18-018-0847 
13. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043 
14. eepu (VRL-03745) - Surmansuukko VH18-018-0818 
15. Kida (VRL-08368) - Pencalow Madoc VH18-024-0041 
16. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Kiusanhenki VH18-018-0842 
17. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
18. Alaska (VRL-06525) - Genheit Aleksander VH17-060-0005 
19. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Nokilintu VH18-018-0846 
20. eepu (VRL-03745) - Pahansanansaattaja VH18-018-0833 
21. eepu (VRL-03745) - Siljan Serena VH05-018-2109 
22. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Soiree 
23. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046 
24. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schamanismus 
25. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614 
26. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Uneton VH18-018-0552 
27. Alaska (VRL-06525) - Termiit EST VH17-060-0003 
28. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Justiina VH18-018-0550 
29. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Solist 
30. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737 

2. Helppo A
1. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Karmiini VH18-018-0847 
2. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614 
3. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Uneton VH18-018-0552 
4. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
5. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737 
6. eepu (VRL-03745) - Surmansuukko VH18-018-0818 
7. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Tanssitaan VH18-018-0848 
8. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075 
9. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Solist 
10. Shannon. (VRL-05645) - Shabh Alssuhuria VH16-003-0106 
11. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Lilja VH18-018-0551 
12. Kida (VRL-08368) - Pencalow Madoc VH18-024-0041 
13. Hilde (VRL-14119) - Kaunon Viikari VH18-018-0859 
14. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597 
15. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Justiina VH18-018-0550 
16. eepu (VRL-03745) - Siljan Serena VH05-018-2109 
17. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 
18. Hilde (VRL-14119) - Kaihon Kalmankalpea VH18-018-0862 
19. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schamanismus 
20. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Soiree 
21. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Pihlaja VH18-018-0858 
22. Vibaja (VRL-00727) - Raketa VEC VH17-001-0122 
23. Alaska (VRL-06525) - Termiit EST VH17-060-0003 
24. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Kiusanhenki VH18-018-0842 
25. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Nokilintu VH18-018-0846 
26. Shannon. (VRL-05645) - Fahd Hasib VH18-003-0064 
27. eepu (VRL-03745) - Pahansanansaattaja VH18-018-0833 
28. Alaska (VRL-06525) - Genheit Aleksander VH17-060-0005 
29. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
30. Alaska (VRL-06525) - Reelika EST VH17-060-0004