KRJ kilpailut 14.05.2018 (VIP 09.05.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Wouters Warmbloods Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KRJ 311-370 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schamanismus 
2. Alaska (VRL-06525) - Termiit EST VH17-060-0003 
3. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614 
4. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Karmiini VH18-018-0847 
5. eepu (VRL-03745) - Surmansuukko VH18-018-0818 
6. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597 
7. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Kiusanhenki VH18-018-0842 
8. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737 
9. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Solist 
10. Alaska (VRL-06525) - Reelika EST VH17-060-0004 
11. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Nokilintu VH18-018-0846 
12. eepu (VRL-03745) - Siljan Serena VH05-018-2109 
13. Kida (VRL-08368) - Pencalow Madoc VH18-024-0041 
14. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Uneton VH18-018-0552 
15. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
16. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Pihlaja VH18-018-0858 
17. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135 
18. Hilde (VRL-14119) - Kaihon Kalmankalpea VH18-018-0862 
19. Vibaja (VRL-00727) - Raketa VEC VH17-001-0122 
20. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043 
21. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Tanssitaan VH18-018-0848 
22. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 
23. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Soiree 
24. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
25. eepu (VRL-03745) - Pahansanansaattaja VH18-018-0833 
26. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Lilja VH18-018-0551 
27. Alaska (VRL-06525) - Genheit Aleksander VH17-060-0005 
28. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Justiina VH18-018-0550 
29. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046 
30. Hilde (VRL-14119) - Kaunon Viikari VH18-018-0859 

2. Helppo A
1. eepu (VRL-03745) - Surmansuukko VH18-018-0818 
2. Shannon. (VRL-05645) - Fahd Hasib VH18-003-0064 
3. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Uneton VH18-018-0552 
4. Kida (VRL-08368) - Pencalow Madoc VH18-024-0041 
5. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Nokilintu VH18-018-0846 
6. Shannon. (VRL-05645) - Shabh Alssuhuria VH16-003-0106 
7. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Karmiini VH18-018-0847 
8. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Kiusanhenki VH18-018-0842 
9. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737 
10. Hilde (VRL-14119) - Kaunon Viikari VH18-018-0859 
11. Hilde (VRL-14119) - Kaihon Kalmankalpea VH18-018-0862 
12. Alaska (VRL-06525) - Reelika EST VH17-060-0004 
13. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
14. Vibaja (VRL-00727) - Raketa VEC VH17-001-0122 
15. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597 
16. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Pihlaja VH18-018-0858 
17. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Lilja VH18-018-0551 
18. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
19. Alaska (VRL-06525) - Genheit Aleksander VH17-060-0005 
20. eepu (VRL-03745) - Siljan Serena VH05-018-2109 
21. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Solist 
22. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Justiina VH18-018-0550 
23. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075 
24. Alaska (VRL-06525) - Termiit EST VH17-060-0003 
25. eepu (VRL-03745) - Pahansanansaattaja VH18-018-0833 
26. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Tanssitaan VH18-018-0848 
27. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Soiree 
28. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schamanismus 
29. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 
30. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614