KRJ kilpailut 12.05.2018 (VIP 09.05.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Wouters Warmbloods Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KRJ 311-370 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 
2. Alaska (VRL-06525) - Genheit Aleksander VH17-060-0005 
3. Hilde (VRL-14119) - Kaihon Kalmankalpea VH18-018-0862 
4. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737 
5. eepu (VRL-03745) - Pahansanansaattaja VH18-018-0833 
6. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Solist 
7. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Nokilintu VH18-018-0846 
8. Alaska (VRL-06525) - Termiit EST VH17-060-0003 
9. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Uneton VH18-018-0552 
10. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Justiina VH18-018-0550 
11. Vibaja (VRL-00727) - Raketa VEC VH17-001-0122 
12. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Kiusanhenki VH18-018-0842 
13. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043 
14. eepu (VRL-03745) - Surmansuukko VH18-018-0818 
15. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135 
16. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614 
17. Alaska (VRL-06525) - Reelika EST VH17-060-0004 
18. Kida (VRL-08368) - Pencalow Madoc VH18-024-0041 
19. Hilde (VRL-14119) - Kaunon Viikari VH18-018-0859 
20. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Karmiini VH18-018-0847 
21. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046 
22. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597 
23. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Soiree 
24. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Lilja VH18-018-0551 
25. eepu (VRL-03745) - Siljan Serena VH05-018-2109 
26. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Tanssitaan VH18-018-0848 
27. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schamanismus 
28. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
29. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
30. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Pihlaja VH18-018-0858 

2. Helppo A
1. Hilde (VRL-14119) - Kaunon Viikari VH18-018-0859 
2. Alaska (VRL-06525) - Reelika EST VH17-060-0004 
3. Shannon. (VRL-05645) - Fahd Hasib VH18-003-0064 
4. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
5. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Uneton VH18-018-0552 
6. Hilde (VRL-14119) - Kaihon Kalmankalpea VH18-018-0862 
7. Alaska (VRL-06525) - Termiit EST VH17-060-0003 
8. eepu (VRL-03745) - Pahansanansaattaja VH18-018-0833 
9. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Tanssitaan VH18-018-0848 
10. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schamanismus 
11. Shannon. (VRL-05645) - Shabh Alssuhuria VH16-003-0106 
12. Kida (VRL-08368) - Pencalow Madoc VH18-024-0041 
13. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Karmiini VH18-018-0847 
14. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
15. eepu (VRL-03745) - Surmansuukko VH18-018-0818 
16. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614 
17. Alaska (VRL-06525) - Genheit Aleksander VH17-060-0005 
18. eepu (VRL-03745) - Siljan Serena VH05-018-2109 
19. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Solist 
20. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Kiusanhenki VH18-018-0842 
21. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Justiina VH18-018-0550 
22. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597 
23. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737 
24. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075 
25. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Soiree 
26. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Lilja VH18-018-0551 
27. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Nokilintu VH18-018-0846 
28. Vibaja (VRL-00727) - Raketa VEC VH17-001-0122 
29. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 
30. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Pihlaja VH18-018-0858