KRJ kilpailut 11.05.2018 (VIP 09.05.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Kalman Suomenratsut Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KRJ 311-370 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Vibaja (VRL-00727) - Raketa VEC VH17-001-0122 
2. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
3. Hilde (VRL-14119) - Kaihon Kalmankalpea VH18-018-0862 
4. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Karmiini VH18-018-0847 
5. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Onni VH18-018-0549 
6. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 
7. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Soiree 
8. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Justiina VH18-018-0550 
9. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043 
10. eepu (VRL-03745) - Siljan Serena VH05-018-2109 
11. eepu (VRL-03745) - Pahansanansaattaja VH18-018-0833 
12. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schamanismus 
13. Alaska (VRL-06525) - Reelika EST VH17-060-0004 
14. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Uneton VH18-018-0552 
15. Kida (VRL-08368) - Pencalow Madoc VH18-024-0041 
16. eepu (VRL-03745) - Surmansuukko VH18-018-0818 
17. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614 
18. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737 
19. Alaska (VRL-06525) - Termiit EST VH17-060-0003 
20. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Pihlaja VH18-018-0858 
21. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
22. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Nokilintu VH18-018-0846 
23. Alaska (VRL-06525) - Genheit Aleksander VH17-060-0005 
24. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046 
25. Hilde (VRL-14119) - Kaunon Viikari VH18-018-0859 
26. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135 
27. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597 
28. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Kiusanhenki VH18-018-0842 
29. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Lilja VH18-018-0551 
30. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Solist 

2. Helppo A
1. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schamanismus 
2. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
3. Alaska (VRL-06525) - Genheit Aleksander VH17-060-0005 
4. Alaska (VRL-06525) - Reelika EST VH17-060-0004 
5. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 
6. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Onni VH18-018-0549 
7. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Kiusanhenki VH18-018-0842 
8. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
9. Shannon. (VRL-05645) - Shabh Alssuhuria VH16-003-0106 
10. Hilde (VRL-14119) - Kaunon Viikari VH18-018-0859 
11. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Karmiini VH18-018-0847 
12. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Pihlaja VH18-018-0858 
13. Alaska (VRL-06525) - Termiit EST VH17-060-0003 
14. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Justiina VH18-018-0550 
15. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Lilja VH18-018-0551 
16. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Uneton VH18-018-0552 
17. Hilde (VRL-14119) - Kaihon Kalmankalpea VH18-018-0862 
18. eepu (VRL-03745) - Pahansanansaattaja VH18-018-0833 
19. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737 
20. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Soiree 
21. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075 
22. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Solist 
23. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597 
24. Kida (VRL-08368) - Pencalow Madoc VH18-024-0041 
25. Vibaja (VRL-00727) - Raketa VEC VH17-001-0122 
26. eepu (VRL-03745) - Siljan Serena VH05-018-2109 
27. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Nokilintu VH18-018-0846 
28. Shannon. (VRL-05645) - Fahd Hasib VH18-003-0064 
29. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614 
30. eepu (VRL-03745) - Surmansuukko VH18-018-0818