KRJ kilpailut 20.05.2018 (VIP 09.05.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Pirunkorpi Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KRJ 311-370 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Nokilintu VH18-018-0846 
2. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Pihlaja VH18-018-0858 
3. Alaska (VRL-06525) - Genheit Aleksander VH17-060-0005 
4. Hilde (VRL-14119) - Kaihon Kalmankalpea VH18-018-0862 
5. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135 
6. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Onni VH18-018-0549 
7. Vibaja (VRL-00727) - Raketa VEC VH17-001-0122 
8. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Justiina VH18-018-0550 
9. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
10. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597 
11. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Uneton VH18-018-0552 
12. Alaska (VRL-06525) - Reelika EST VH17-060-0004 
13. eepu (VRL-03745) - Surmansuukko VH18-018-0818 
14. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614 
15. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Karmiini VH18-018-0847 
16. eepu (VRL-03745) - Pahansanansaattaja VH18-018-0833 
17. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Solist 
18. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schamanismus 
19. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737 
20. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Kiusanhenki VH18-018-0842 
21. Hilde (VRL-14119) - Kaunon Viikari VH18-018-0859 
22. Alaska (VRL-06525) - Termiit EST VH17-060-0003 
23. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Lilja VH18-018-0551 
24. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046 
25. Kida (VRL-08368) - Pencalow Madoc VH18-024-0041 
26. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Soiree 
27. eepu (VRL-03745) - Siljan Serena VH05-018-2109 
28. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043 
29. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
30. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 

2. Helppo A
1. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Karmiini VH18-018-0847 
2. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Pihlaja VH18-018-0858 
3. Alaska (VRL-06525) - Termiit EST VH17-060-0003 
4. eepu (VRL-03745) - Siljan Serena VH05-018-2109 
5. Hilde (VRL-14119) - Kaunon Viikari VH18-018-0859 
6. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597 
7. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Lilja VH18-018-0551 
8. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737 
9. Kida (VRL-08368) - Pencalow Madoc VH18-024-0041 
10. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075 
11. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 
12. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Justiina VH18-018-0550 
13. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Kiusanhenki VH18-018-0842 
14. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Uneton VH18-018-0552 
15. Hilde (VRL-14119) - Kaihon Kalmankalpea VH18-018-0862 
16. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Soiree 
17. Alaska (VRL-06525) - Genheit Aleksander VH17-060-0005 
18. eepu (VRL-03745) - Surmansuukko VH18-018-0818 
19. Alaska (VRL-06525) - Reelika EST VH17-060-0004 
20. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Nokilintu VH18-018-0846 
21. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Onni VH18-018-0549 
22. Vibaja (VRL-00727) - Raketa VEC VH17-001-0122 
23. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schamanismus 
24. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614 
25. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Solist 
26. eepu (VRL-03745) - Pahansanansaattaja VH18-018-0833 
27. Shannon. (VRL-05645) - Shabh Alssuhuria VH16-003-0106 
28. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
29. Shannon. (VRL-05645) - Fahd Hasib VH18-003-0064 
30. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310