KRJ kilpailut 12.05.2018 (VIP 09.05.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Pirunkorpi Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

Luokkakoko: 30 ratsukkoa
- Ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan enintään 3 ratsua.
- Yksi ratsu saa osallistua kahteen luokkaan koko kilpailussa.
- Yksi ratsu saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan.

- Ratsastajan VRL-tunnus on kilpailuissa pakollinen jokaisella osanottajalla.
- Ratsun VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.net
Otsikolla: KRJ 311-370 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen Virallinen Nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Uneton VH18-018-0552 
2. eepu (VRL-03745) - Siljan Serena VH05-018-2109 
3. Shannon. (VRL-05645) - MJA Bolishna VH18-003-0046 
4. Shannon. (VRL-05645) - MJA Akilah VH18-003-0043 
5. eepu (VRL-03745) - Surmansuukko VH18-018-0818 
6. Alaska (VRL-06525) - Reelika EST VH17-060-0004 
7. Shannon. (VRL-05645) - Aqila al Rayydan VH17-003-0135 
8. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737 
9. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Solist 
10. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597 
11. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Nokilintu VH18-018-0846 
12. Hilde (VRL-14119) - Kaihon Kalmankalpea VH18-018-0862 
13. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 
14. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Kiusanhenki VH18-018-0842 
15. Alaska (VRL-06525) - Genheit Aleksander VH17-060-0005 
16. Vibaja (VRL-00727) - Raketa VEC VH17-001-0122 
17. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Justiina VH18-018-0550 
18. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Karmiini VH18-018-0847 
19. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
20. Kida (VRL-08368) - Pencalow Madoc VH18-024-0041 
21. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Onni VH18-018-0549 
22. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
23. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614 
24. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schamanismus 
25. eepu (VRL-03745) - Pahansanansaattaja VH18-018-0833 
26. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Soiree 
27. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Pihlaja VH18-018-0858 
28. Alaska (VRL-06525) - Termiit EST VH17-060-0003 
29. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Lilja VH18-018-0551 
30. Hilde (VRL-14119) - Kaunon Viikari VH18-018-0859

2. Helppo A
1. eepu (VRL-03745) - Siljan Serena VH05-018-2109 
2. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Soiree 
3. Alaska (VRL-06525) - Reelika EST VH17-060-0004 
4. Hilde (VRL-14119) - Kaunon Viikari VH18-018-0859 
5. Shannon. (VRL-05645) - SE Aurora Bey VH18-003-0075 
6. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Pihlaja VH18-018-0858 
7. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Justiina VH18-018-0550 
8. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Schamanismus 
9. Enni (VRL-09601) - Riikinnevan Pahatar VH17-018-2053 
10. Vibaja (VRL-00727) - Raketa VEC VH17-001-0122 
11. Hilde (VRL-14119) - Ruskavaaran Sarjahurmaaja VH18-018-0614 
12. eepu (VRL-03745) - Pahansanansaattaja VH18-018-0833 
13. Alaska (VRL-06525) - Genheit Aleksander VH17-060-0005 
14. eepu (VRL-03745) - Surmansuukko VH18-018-0818 
15. Shannon. (VRL-05645) - Fahd Hasib VH18-003-0064 
16. Alaska (VRL-06525) - Termiit EST VH17-060-0003 
17. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Pusumieli VH17-018-1598
18. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Nokilintu VH18-018-0846 
19. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Onni VH18-018-0549 
20. Vibaja (VRL-00727) - Haavelaakson Kiusanhenki VH18-018-0842 
21. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Solist 
22. Enni (VRL-09601) - Hiittenvare VH18-018-0737 
23. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Karmiini VH18-018-0847 
24. Kida (VRL-08368) - Pencalow Madoc VH18-024-0041 
25. Shannon. (VRL-05645) - Shabh Alssuhuria VH16-003-0106 
26. Dimma (VRL-08204) - Turmeltajan Delaja VH17-018-1597 
27. Hilde (VRL-14119) - Kaihon Kalmankalpea VH18-018-0862 
28. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Lilja VH18-018-0551 
29. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Uneton VH18-018-0552 
30. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310