ERJ - 20.03.2018 (VIP 28.02.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Stratocaster (STRA6963) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 3 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: ERJ 561-580 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm
1. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Mörkökehto VH18-018-0310 
2. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hortensia VH18-018-0039 
3. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137 
4. Cannabia (VRL-00033) - Villahaan Salmiina VH16-018-2576 
5. Shannon. (VRL-05645) - BT Badius Zaman VH17-003-0151 
6. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Sulosointu VH18-018-0300 
7. Liia (VRL-11284) - Kärmeniemen Vilu VH16-018-1650 
8. eepu (VRL-03745) - Voikosken Vilho VH14-018-1278 
9. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208 
10. Kida (VRL-08368) - Hupilan Karlina VH18-018-0311 
11. eepu (VRL-03745) - Jeilin Vedenneito VH18-018-0241 
12. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071 
13. Crimis (VRL-10480) - Ruskankuva VH11-018-0398 
14. Nikki (VRL-14085) - Moondust Noir VH17-029-0108 
15. eepu (VRL-03745) - Pärskistä VH16-018-0793 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Kalvia 
17. Natalia (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417 
18. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206 
19. Nikki (VRL-14085) - Knockturn Dancing In The Dark VH17-029-0136 
20. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205 
21. Jaana K. (VRL-03669) - Koston Elohiiri 
22. Jaana K. (VRL-03669) - Tuulenpesän Monsteri 
23. Jaana K. (VRL-03669) - Beat JBD VH15-164-0011 
24. Natalia (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333 
25. Shannon. (VRL-05645) - CLAR Zhirayr VH16-003-0132 
26. Crimis (VRL-10480) - Herravalta VH16-018-1894 
27. Crimis (VRL-10480) - Kuukarin Hurjamieli VH16-018-2796 
28. Hapero (VRL-06115) - Huvin Mustahurma VH18-018-0141 
29. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301 
30. Shannon. (VRL-05645) - BT Dziewulski VH17-003-0150 

2. 110cm
1. eepu (VRL-03745) - Voikosken Vilho VH14-018-1278 
2. Jaana K. (VRL-03669) - Ristiseiska HV 
3. Crimis (VRL-10480) - Vähäpellon Kuuraherra VH16-018-2219 
4. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301 
5. eepu (VRL-03745) - Jeilin Vedenneito VH18-018-0241 
6. Nikki (VRL-14085) - Knockturn Dancing In The Dark VH17-029-0136 
7. Natalia (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417 
8. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071 
9. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hortensia VH18-018-0039 
10. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206 
11. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Mörkökehto VH18-018-0310 
12. Kida (VRL-08368) - Hupilan Karlina VH18-018-0311 
13. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137 
14. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208 
15. Cannabia (VRL-00033) - Villahaan Salmiina VH16-018-2576 
16. eepu (VRL-03745) - Pärskistä VH16-018-0793 
17. Crimis (VRL-10480) - Kalmanhenkäys VH16-018-1758 
18. Shannon. (VRL-05645) - BT Badius Zaman VH17-003-0151 
19. Jaana K. (VRL-03669) - Djeshar Balzar Bell 
20. Crimis (VRL-10480) - Kirottujen Karnevaali VH17-018-1039 
21. Liia (VRL-11284) - Kärmeniemen Vilu VH16-018-1650 
22. Shannon. (VRL-05645) - Adinan Drago VH16-018-0760 
23. Hapero (VRL-06115) - Huvin Mustahurma VH18-018-0141 
24. Shannon. (VRL-05645) - A.D. Diamant VH15-024-0014 
25. Jaana K. (VRL-03669) - Fiktion Kiiltokuva 
26. Natalia (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333 
27. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Sulosointu VH18-018-0300 
28. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Valveuni VH18-018-0205 
29. Lissu T. (VRL-12701) - Kalvia 
30. Nikki (VRL-14085) - Moondust Noir VH17-029-0108