ERJ - 15.03.2018 (VIP 28.02.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Stratocaster (STRA6963) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 30 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 3 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: ERJ 561-580 (yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm
1. Natalia (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333 
2. Cannabia (VRL-00033) - Villahaan Salmiina VH16-018-2576 
3. Nikki (VRL-14085) - Knockturn Dancing In The Dark VH17-029-0136 
4. Shannon. (VRL-05645) - BT Badius Zaman VH17-003-0151 
5. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204 
6. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137 
7. Shannon. (VRL-05645) - CLAR Zhirayr VH16-003-0132 
8. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301 
9. Crimis (VRL-10480) - Ruskankuva VH11-018-0398 
10. Nikki (VRL-14085) - Moondust Noir VH17-029-0108 
11. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hortensia VH18-018-0039 
12. Lissu T. (VRL-12701) - Kalvia 
13. eepu (VRL-03745) - Pärskistä VH16-018-0793 
14. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Sulosointu VH18-018-0300 
15. eepu (VRL-03745) - Jeilin Vedenneito VH18-018-0241 
16. Hapero (VRL-06115) - Huvin Mustahurma VH18-018-0141 
17. Natalia (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417 
18. Jaana K. (VRL-03669) - Beat JBD VH15-164-0011 
19. Shannon. (VRL-05645) - BT Dziewulski VH17-003-0150 
20. Jaana K. (VRL-03669) - Tuulenpesän Monsteri 
21. eepu (VRL-03745) - Pirunkorven Pilsneri VH18-018-0189 
22. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Mörkökehto VH18-018-0310 
23. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208 
24. Liia (VRL-11284) - Kärmeniemen Vilu VH16-018-1650 
25. Jaana K. (VRL-03669) - Koston Elohiiri 
26. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071 
27. Kida (VRL-08368) - Hupilan Karlina VH18-018-0311 
28. Crimis (VRL-10480) - Herravalta VH16-018-1894 
29. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206 
30. Crimis (VRL-10480) - Kuukarin Hurjamieli VH16-018-2796 

2. 110cm
1. Nikki (VRL-14085) - Moondust Noir VH17-029-0108 
2. Jaana K. (VRL-03669) - Fiktion Kiiltokuva 
3. Shannon. (VRL-05645) - BT Badius Zaman VH17-003-0151 
4. eepu (VRL-03745) - Pirunkorven Pilsneri VH18-018-0189 
5. Hapero (VRL-06115) - Tuulenpesän Hortensia VH18-018-0039 
6. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Ilotus VH18-018-0206 
7. Natalia (VRL-05175) - Fiktion Kaarle VH14-018-0417 
8. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Riesu VH18-018-0301 
9. Shannon. (VRL-05645) - Adinan Drago VH16-018-0760 
10. Kida (VRL-08368) - Hupilan Karlina VH18-018-0311 
11. Enni (VRL-09601) - Teilikorven Mörkökehto VH18-018-0310 
12. Hapero (VRL-06115) - Huvin Mustahurma VH18-018-0141 
13. Lissu T. (VRL-12701) - Kalvia 
14. Natalia (VRL-05175) - Fiktion Saritta VH16-018-2333 
15. Crimis (VRL-10480) - Kalmanhenkäys VH16-018-1758 
16. Cannabia (VRL-00033) - Pirunkorven Sukkasillaan VH18-018-0208 
17. Nikki (VRL-14085) - Knockturn Dancing In The Dark VH17-029-0136 
18. Enni (VRL-09601) - Uhrilehto VH17-018-2071 
19. Kida (VRL-08368) - Pirunkorven Sulosointu VH18-018-0300 
20. Natalia (VRL-05175) - Pirunkorven Kristallipisara VH18-018-0204 
21. Shannon. (VRL-05645) - A.D. Diamant VH15-024-0014 
22. Jaana K. (VRL-03669) - Djeshar Balzar Bell 
23. Crimis (VRL-10480) - Vähäpellon Kuuraherra VH16-018-2219 
24. Cannabia (VRL-00033) - Villahaan Salmiina VH16-018-2576 
25. Jaana K. (VRL-03669) - Ristiseiska HV 
26. eepu (VRL-03745) - Jeilin Vedenneito VH18-018-0241 
27. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137 
28. Liia (VRL-11284) - Kärmeniemen Vilu VH16-018-1650 
29. eepu (VRL-03745) - Pärskistä VH16-018-0793 
30. Crimis (VRL-10480) - Kirottujen Karnevaali VH17-018-1039