ERJ kilpailut 26.12.2018 (VIP 30.11.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Claridge Stud (CLAR1020) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 50 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 5 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Ruskavaara ERJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm
1. Nintsu (VRL-01851) - Google It MPB VH17-023-0084 
2. turjake (VRL-07415) - Blackcherry 
3. Nintsu (VRL-01851) - Petronella MPB VH16-023-0059 
4. birdie (VRL-14733) - Kernfield Locksley VH18-035-0222 
5. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Taateli VH18-018-1007 
6. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Tegeirian VH13-026-0034 
7. Nintsu (VRL-01851) - Supermodel MPB VH17-023-0024 
8. Natalia (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
9. Shannon. (VRL-05645) - S Centurii VH18-003-0162 
10. Kida (VRL-08368) - Savignon 
11. Vibaja (VRL-00727) - Saskia Benjamin VH12-023-0081 
12. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168 
13. Natalia (VRL-05175) - Kalman Sotasanoma 
14. Natalia (VRL-05175) - Kalman Kuutamo 
15. eepu (VRL-03745) - Kalman Mestarivaras 
16. Sussu (VRL-12636) - Satulinnan Suomineito VH15-018-0963 
17. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Bloodberry 
18. eepu (VRL-03745) - Kalman Karkuretki 
19. eepu (VRL-03745) - Kalman Linnanneito 
20. Mirkku (VRL-13753) - Finion Weise VH18-031-0186 
21. Shannon. (VRL-05645) - Zylia 'B VH18-001-0062 
22. Dimma (VRL-08204) - Kostonhimoinen VH16-018-0794 
23. eepu (VRL-03745) - Kalman Aavikkokettu 
24. Vibaja (VRL-00727) - Primo Ibriaco VH18-034-0019 
25. Sussu (VRL-12636) - Tumpelo VH18-018-0486 
26. Natalia (VRL-05175) - Kalman Routavahinko 
27. Vibaja (VRL-00727) - MJA Halim VH18-034-0020
28. birdie (VRL-14733) - Ashford Reamon VH18-035-0155 
29. eepu (VRL-03745) - Kalman Kristallinen 
30. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
31. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa 
32. birdie (VRL-14733) - Sierra Sid Vicious VH18-023-0054 
33. turjake (VRL-07415) - Red Chinchilla 
34. birdie (VRL-14733) - Radiation 
35. Kida (VRL-08368) - Kernfield Kaiser 
36. Nintsu (VRL-01851) - Bronzesmith MPB VH17-023-0017 
37. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Elotar VH17-018-1504 
38. turjake (VRL-07415) - Lisselton's Mad Fairy 
39. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
40. Sussu (VRL-12636) - Reno Taroot 
41. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
42. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cloudberry 
43. Shannon. (VRL-05645) - S Zakiryah Ibn Bikr VH18-003-0167 
44. Shannon. (VRL-05645) - Ysal 'B VH18-001-0061 
45. turjake (VRL-07415) - Kernfield Appletini 
46. Natalia (VRL-05175) - Kalman Valvetila 
47. Nintsu (VRL-01851) - Gaia MPB VH16-023-0062 
48. Dimma (VRL-08204) - Tuiskulan Jenkka 
49. Vibaja (VRL-00727) - MJA Jinan Sharifa VH18-003-0174 
50. Shannon. (VRL-05645) - S Paris VH18-003-0165 

2. 110cm
1. Shannon. (VRL-05645) - S Paris VH18-003-0165 
2. Vibaja (VRL-00727) - Primo Ibriaco VH18-034-0019 
3. birdie (VRL-14733) - Radiation 
4. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cloudberry 
5. eepu (VRL-03745) - Kalman Linnanneito 
6. turjake (VRL-07415) - Blackburns Nando 
7. Dimma (VRL-08204) - Kostonhimoinen VH16-018-0794 
8. eepu (VRL-03745) - Kalman Mestarivaras 
9. Shannon. (VRL-05645) - Yaisha 'B VH18-001-0064 
10. Shannon. (VRL-05645) - Ysal 'B VH18-001-0061 
11. birdie (VRL-14733) - Sierra Sid Vicious VH18-023-0054 
12. Nintsu (VRL-01851) - Bed-time Story MPB VH17-023-0083 
13. Sussu (VRL-12636) - Reno Taroot 
14. Natalia (VRL-05175) - Kalman Kuutamo 
15. Vibaja (VRL-00727) - MJA Jinan Sharifa VH18-003-0174 
16. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Taateli VH18-018-1007 
17. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
18. turjake (VRL-07415) - Fernyard Moira 
19. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Tegeirian VH13-026-0034 
20. Dimma (VRL-08204) - Tuohiprinsessa 
21. Nintsu (VRL-01851) - Upside Down MPB VH17-023-0093 
22. Natalia (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
23. Mirkku (VRL-13753) - Finion Weise VH18-031-0186 
24. Nintsu (VRL-01851) - Goldsworthy Gurney MPB VH17-023-0094 
25. Shannon. (VRL-05645) - S Centurii VH18-003-0162 
26. Natalia (VRL-05175) - Kalman Sotasanoma 
27. Vibaja (VRL-00727) - Saskia Benjamin VH12-023-0081 
28. Nintsu (VRL-01851) - Celeb Rush MPB VH17-023-0097 
29. Vibaja (VRL-00727) - MJA Halim VH18-034-0020
30. turjake (VRL-07415) - Warltonwood Peppergust 
31. Natalia (VRL-05175) - Kalman Routavahinko 
32. Dimma (VRL-08204) - Tuiskulan Jenkka 
33. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Imperial 
34. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Elotar VH17-018-1504 
35. birdie (VRL-14733) - Ashford Reamon VH18-035-0155 
36. Kida (VRL-08368) - Kernfield Kaiser 
37. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168 
38. eepu (VRL-03745) - Kalman Kristallinen 
39. Shannon. (VRL-05645) - S Zakiryah Ibn Bikr VH18-003-0167 
40. Kida (VRL-08368) - Savignon 
41. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
42. Sussu (VRL-12636) - Tumpelo VH18-018-0486 
43. Nintsu (VRL-01851) - Sunshine Reggae MPB VH17-023-0087 
44. Sussu (VRL-12636) - Satulinnan Suomineito VH15-018-0963 
45. Natalia (VRL-05175) - Kalman Valvetila 
46. birdie (VRL-14733) - Kernfield Locksley VH18-035-0222 
47. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sweet Fairy 
48. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
49. eepu (VRL-03745) - Kalman Karkuretki 
50. eepu (VRL-03745) - Kalman Aavikkokettu