ERJ kilpailut 17.12.2018 (VIP 30.11.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Claridge Stud (CLAR1020) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 50 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 5 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Ruskavaara ERJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm
1. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
2. Shannon. (VRL-05645) - Ysal 'B VH18-001-0061 
3. birdie (VRL-14733) - Ashford Reamon VH18-035-0155 
4. Kida (VRL-08368) - Savignon 
5. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Taateli VH18-018-1007 
6. Shannon. (VRL-05645) - S Centurii VH18-003-0162 
7. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cloudberry 
8. Natalia (VRL-05175) - Kalman Sotasanoma 
9. Dimma (VRL-08204) - Kostonhimoinen VH16-018-0794 
10. Nintsu (VRL-01851) - Google It MPB VH17-023-0084 
11. Natalia (VRL-05175) - Kalman Sydänsuru 
12. Nintsu (VRL-01851) - Petronella MPB VH16-023-0059 
13. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
14. eepu (VRL-03745) - Kalman Kristallinen 
15. Vibaja (VRL-00727) - MJA Jinan Sharifa VH18-003-0174 
16. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Tegeirian VH13-026-0034 
17. Vibaja (VRL-00727) - MJA Halim VH18-034-0020
18. Natalia (VRL-05175) - Kalman Valvetila 
19. eepu (VRL-03745) - Kalman Mestarivaras 
20. Mirkku (VRL-13753) - Finion Weise VH18-031-0186 
21. turjake (VRL-07415) - Blackcherry 
22. eepu (VRL-03745) - Kalman Aavikkokettu 
23. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168 
24. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Elotar VH17-018-1504 
25. Shannon. (VRL-05645) - S Zakiryah Ibn Bikr VH18-003-0167 
26. birdie (VRL-14733) - Sierra Sid Vicious VH18-023-0054 
27. eepu (VRL-03745) - Kalman Karkuretki 
28. birdie (VRL-14733) - Radiation 
29. turjake (VRL-07415) - Red Chinchilla 
30. Sussu (VRL-12636) - Tumpelo VH18-018-0486 
31. birdie (VRL-14733) - Kernfield Locksley VH18-035-0222 
32. turjake (VRL-07415) - Kernfield Appletini 
33. turjake (VRL-07415) - Lisselton's Mad Fairy 
34. Kida (VRL-08368) - Kernfield Kaiser 
35. Vibaja (VRL-00727) - Primo Ibriaco VH18-034-0019 
36. eepu (VRL-03745) - Kalman Linnanneito 
37. Sussu (VRL-12636) - Satulinnan Suomineito VH15-018-0963 
38. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Bloodberry 
39. Dimma (VRL-08204) - Tuiskulan Jenkka 
40. Sussu (VRL-12636) - Reno Taroot 
41. Shannon. (VRL-05645) - S Paris VH18-003-0165 
42. Shannon. (VRL-05645) - Zylia 'B VH18-001-0062 
43. Nintsu (VRL-01851) - Gaia MPB VH16-023-0062 
44. Vibaja (VRL-00727) - Saskia Benjamin VH12-023-0081 
45. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
46. Nintsu (VRL-01851) - Supermodel MPB VH17-023-0024 
47. Natalia (VRL-05175) - Kalman Kuutamo 
48. Natalia (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
49. Nintsu (VRL-01851) - Bronzesmith MPB VH17-023-0017 
50. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 

2. 110cm
1. Kida (VRL-08368) - Savignon 
2. Nintsu (VRL-01851) - Sunshine Reggae MPB VH17-023-0087 
3. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Tegeirian VH13-026-0034 
4. Sussu (VRL-12636) - Tumpelo VH18-018-0486 
5. Dimma (VRL-08204) - Tuiskulan Jenkka 
6. Nintsu (VRL-01851) - Bed-time Story MPB VH17-023-0083 
7. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Elotar VH17-018-1504 
8. eepu (VRL-03745) - Kalman Mestarivaras 
9. Vibaja (VRL-00727) - MJA Jinan Sharifa VH18-003-0174 
10. Shannon. (VRL-05645) - Yaisha 'B VH18-001-0064 
11. turjake (VRL-07415) - Blackburns Nando 
12. Vibaja (VRL-00727) - MJA Halim VH18-034-0020
13. birdie (VRL-14733) - Kernfield Locksley VH18-035-0222 
14. Sussu (VRL-12636) - Satulinnan Suomineito VH15-018-0963 
15. Natalia (VRL-05175) - Kalman Valvetila 
16. Natalia (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
17. Natalia (VRL-05175) - Kalman Sotasanoma 
18. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
19. eepu (VRL-03745) - Kalman Linnanneito 
20. eepu (VRL-03745) - Kalman Kristallinen 
21. birdie (VRL-14733) - Radiation 
22. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Imperial 
23. turjake (VRL-07415) - Fernyard Moira 
24. Natalia (VRL-05175) - Kalman Sydänsuru 
25. Shannon. (VRL-05645) - Ysal 'B VH18-001-0061 
26. Shannon. (VRL-05645) - S Paris VH18-003-0165 
27. Dimma (VRL-08204) - Kostonhimoinen VH16-018-0794 
28. turjake (VRL-07415) - Warltonwood Peppergust 
29. Nintsu (VRL-01851) - Goldsworthy Gurney MPB VH17-023-0094 
30. Shannon. (VRL-05645) - S Centurii VH18-003-0162 
31. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cloudberry 
32. Nintsu (VRL-01851) - Celeb Rush MPB VH17-023-0097 
33. birdie (VRL-14733) - Sierra Sid Vicious VH18-023-0054 
34. Vibaja (VRL-00727) - Primo Ibriaco VH18-034-0019 
35. Shannon. (VRL-05645) - S Zakiryah Ibn Bikr VH18-003-0167 
36. Vibaja (VRL-00727) - Saskia Benjamin VH12-023-0081 
37. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
38. Natalia (VRL-05175) - Kalman Kuutamo 
39. Mirkku (VRL-13753) - Finion Weise VH18-031-0186 
40. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
41. eepu (VRL-03745) - Kalman Aavikkokettu 
42. eepu (VRL-03745) - Kalman Karkuretki 
43. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168 
44. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Taateli VH18-018-1007 
45. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sweet Fairy 
46. Kida (VRL-08368) - Kernfield Kaiser 
47. Sussu (VRL-12636) - Reno Taroot 
48. Nintsu (VRL-01851) - Upside Down MPB VH17-023-0093 
49. birdie (VRL-14733) - Ashford Reamon VH18-035-0155 
50. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498