ERJ kilpailut 11.12.2018 (VIP 30.11.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Claridge Stud (CLAR1020) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 50 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 5 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Ruskavaara ERJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm
1. turjake (VRL-07415) - Blackcherry 
2. eepu (VRL-03745) - Kalman Ukkosenjyrähdys 
3. Vibaja (VRL-00727) - MJA Halim VH18-034-0020
4. Shannon. (VRL-05645) - S Zakiryah Ibn Bikr VH18-003-0167 
5. Natalia (VRL-05175) - Kalman Sotasanoma 
6. Vibaja (VRL-00727) - Primo Ibriaco VH18-034-0019 
7. turjake (VRL-07415) - Red Chinchilla 
8. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Bloodberry 
9. turjake (VRL-07415) - Lisselton's Mad Fairy 
10. Nintsu (VRL-01851) - Google It MPB VH17-023-0084 
11. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Elotar VH17-018-1504 
12. eepu (VRL-03745) - Kalman Aavikkokettu 
13. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168 
14. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
15. Vibaja (VRL-00727) - Saskia Benjamin VH12-023-0081 
16. Nintsu (VRL-01851) - Gaia MPB VH16-023-0062 
17. Shannon. (VRL-05645) - S Paris VH18-003-0165 
18. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
19. Shannon. (VRL-05645) - Ysal 'B VH18-001-0061 
20. birdie (VRL-14733) - Radiation 
21. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cloudberry 
22. Natalia (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
23. Sussu (VRL-12636) - Tumpelo VH18-018-0486 
24. Natalia (VRL-05175) - Kalman Kuutamo 
25. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
26. Natalia (VRL-05175) - Kalman Sydänsuru 
27. turjake (VRL-07415) - Kernfield Appletini 
28. Nintsu (VRL-01851) - Bronzesmith MPB VH17-023-0017 
29. Shannon. (VRL-05645) - Zylia 'B VH18-001-0062 
30. birdie (VRL-14733) - Kernfield Locksley VH18-035-0222 
31. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Taateli VH18-018-1007 
32. Sussu (VRL-12636) - Reno Taroot 
33. Dimma (VRL-08204) - Kostonhimoinen VH16-018-0794 
34. Kida (VRL-08368) - Kernfield Kaiser 
35. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Tegeirian VH13-026-0034 
36. Dimma (VRL-08204) - Tuiskulan Jenkka 
37. Shannon. (VRL-05645) - S Centurii VH18-003-0162 
38. Mirkku (VRL-13753) - Finion Weise VH18-031-0186 
39. eepu (VRL-03745) - Kalman Mestarivaras 
40. Natalia (VRL-05175) - Kalman Pahanteko 
41. eepu (VRL-03745) - Kalman Linnanneito 
42. birdie (VRL-14733) - Sierra Sid Vicious VH18-023-0054 
43. eepu (VRL-03745) - Kalman Kristallinen 
44. Nintsu (VRL-01851) - Supermodel MPB VH17-023-0024 
45. birdie (VRL-14733) - Ashford Reamon VH18-035-0155 
46. Kida (VRL-08368) - Savignon 
47. Nintsu (VRL-01851) - Petronella MPB VH16-023-0059 
48. Vibaja (VRL-00727) - MJA Jinan Sharifa VH18-003-0174 
49. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
50. Sussu (VRL-12636) - Satulinnan Suomineito VH15-018-0963 

2. 110cm
1. Nintsu (VRL-01851) - Sunshine Reggae MPB VH17-023-0087 
2. eepu (VRL-03745) - Kalman Linnanneito 
3. turjake (VRL-07415) - Warltonwood Peppergust 
4. Shannon. (VRL-05645) - Ysal 'B VH18-001-0061 
5. Nintsu (VRL-01851) - Goldsworthy Gurney MPB VH17-023-0094 
6. birdie (VRL-14733) - Radiation 
7. turjake (VRL-07415) - Fernyard Moira 
8. Kida (VRL-08368) - Savignon 
9. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
10. Sussu (VRL-12636) - Satulinnan Suomineito VH15-018-0963 
11. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Taateli VH18-018-1007 
12. Vibaja (VRL-00727) - Saskia Benjamin VH12-023-0081 
13. Mirkku (VRL-13753) - Finion Weise VH18-031-0186 
14. Natalia (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
15. Vibaja (VRL-00727) - MJA Halim VH18-034-0020
16. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sweet Fairy 
17. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
18. eepu (VRL-03745) - Kalman Ukkosenjyrähdys 
19. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
20. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Elotar VH17-018-1504 
21. Natalia (VRL-05175) - Kalman Kuutamo 
22. Dimma (VRL-08204) - Kostonhimoinen VH16-018-0794 
23. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Tegeirian VH13-026-0034 
24. Dimma (VRL-08204) - Tuiskulan Jenkka 
25. Nintsu (VRL-01851) - Bed-time Story MPB VH17-023-0083 
26. Natalia (VRL-05175) - Kalman Sotasanoma 
27. Shannon. (VRL-05645) - S Paris VH18-003-0165 
28. Kida (VRL-08368) - Kernfield Kaiser 
29. Vibaja (VRL-00727) - Primo Ibriaco VH18-034-0019 
30. eepu (VRL-03745) - Kalman Kristallinen 
31. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
32. Vibaja (VRL-00727) - MJA Jinan Sharifa VH18-003-0174 
33. Shannon. (VRL-05645) - Yaisha 'B VH18-001-0064 
34. Sussu (VRL-12636) - Reno Taroot 
35. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cloudberry 
36. Nintsu (VRL-01851) - Upside Down MPB VH17-023-0093 
37. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168 
38. Shannon. (VRL-05645) - S Zakiryah Ibn Bikr VH18-003-0167 
39. birdie (VRL-14733) - Kernfield Locksley VH18-035-0222 
40. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Imperial 
41. Sussu (VRL-12636) - Tumpelo VH18-018-0486 
42. eepu (VRL-03745) - Kalman Aavikkokettu 
43. Nintsu (VRL-01851) - Celeb Rush MPB VH17-023-0097 
44. eepu (VRL-03745) - Kalman Mestarivaras 
45. Shannon. (VRL-05645) - S Centurii VH18-003-0162 
46. turjake (VRL-07415) - Blackburns Nando 
47. Natalia (VRL-05175) - Kalman Sydänsuru 
48. birdie (VRL-14733) - Ashford Reamon VH18-035-0155 
49. Natalia (VRL-05175) - Kalman Pahanteko 
50. birdie (VRL-14733) - Sierra Sid Vicious VH18-023-0054