ERJ kilpailut 08.12.2018 (VIP 30.11.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Claridge Stud (CLAR1020) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 50 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 5 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Ruskavaara ERJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm
1. Natalia (VRL-05175) - Kalman Pahanteko 
2. Shannon. (VRL-05645) - Ysal 'B VH18-001-0061 
3. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Taateli VH18-018-1007 
4. Shannon. (VRL-05645) - Zylia 'B VH18-001-0062 
5. eepu (VRL-03745) - Kalman Linnanneito 
6. Nintsu (VRL-01851) - Google It MPB VH17-023-0084 
7. Nintsu (VRL-01851) - Bronzesmith MPB VH17-023-0017 
8. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cloudberry 
9. Vibaja (VRL-00727) - MJA Halim VH18-034-0020
10. birdie (VRL-14733) - Radiation 
11. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Elotar VH17-018-1504 
12. Vibaja (VRL-00727) - Saskia Benjamin VH12-023-0081 
13. Vibaja (VRL-00727) - MJA Jinan Sharifa VH18-003-0174 
14. Shannon. (VRL-05645) - S Paris VH18-003-0165 
15. Natalia (VRL-05175) - Kalman Kuutamo 
16. eepu (VRL-03745) - Kalman Ukkosenjyrähdys 
17. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
18. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Bloodberry 
19. Natalia (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
20. Natalia (VRL-05175) - Kalman Sydänsuru 
21. birdie (VRL-14733) - Sierra Sid Vicious VH18-023-0054 
22. turjake (VRL-07415) - Blackcherry 
23. turjake (VRL-07415) - Lisselton's Mad Fairy 
24. eepu (VRL-03745) - Kalman Mestarivaras 
25. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
26. eepu (VRL-03745) - Kalman Unisieppari 
27. turjake (VRL-07415) - Red Chinchilla 
28. Nintsu (VRL-01851) - Gaia MPB VH16-023-0062 
29. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
30. birdie (VRL-14733) - Kernfield Locksley VH18-035-0222 
31. Nintsu (VRL-01851) - Supermodel MPB VH17-023-0024 
32. Natalia (VRL-05175) - Kalman Sotasanoma 
33. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Tegeirian VH13-026-0034 
34. Dimma (VRL-08204) - Kostonhimoinen VH16-018-0794 
35. Sussu (VRL-12636) - Satulinnan Suomineito VH15-018-0963 
36. Kida (VRL-08368) - Kernfield Kaiser 
37. Sussu (VRL-12636) - Tumpelo VH18-018-0486 
38. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
39. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168 
40. Shannon. (VRL-05645) - S Centurii VH18-003-0162 
41. eepu (VRL-03745) - Kalman Aavikkokettu 
42. Shannon. (VRL-05645) - S Zakiryah Ibn Bikr VH18-003-0167 
43. Nintsu (VRL-01851) - Petronella MPB VH16-023-0059 
44. turjake (VRL-07415) - Kernfield Appletini 
45. Dimma (VRL-08204) - Tuiskulan Jenkka 
46. Sussu (VRL-12636) - Reno Taroot 
47. Kida (VRL-08368) - Savignon 
48. Mirkku (VRL-13753) - Finion Weise VH18-031-0186 
49. birdie (VRL-14733) - Ashford Reamon VH18-035-0155 
50. Vibaja (VRL-00727) - Primo Ibriaco VH18-034-0019 

2. 110cm
1. Sussu (VRL-12636) - Satulinnan Suomineito VH15-018-0963 
2. Natalia (VRL-05175) - Kalman Sydänsuru 
3. Nintsu (VRL-01851) - Upside Down MPB VH17-023-0093 
4. Sussu (VRL-12636) - Tumpelo VH18-018-0486 
5. eepu (VRL-03745) - Kalman Ukkosenjyrähdys 
6. Sussu (VRL-12636) - Reno Taroot 
7. eepu (VRL-03745) - Kalman Aavikkokettu 
8. Dimma (VRL-08204) - Kostonhimoinen VH16-018-0794 
9. Vibaja (VRL-00727) - Primo Ibriaco VH18-034-0019 
10. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
11. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Elotar VH17-018-1504 
12. Shannon. (VRL-05645) - Ysal 'B VH18-001-0061 
13. eepu (VRL-03745) - Kalman Linnanneito 
14. turjake (VRL-07415) - Fernyard Moira 
15. turjake (VRL-07415) - Blackburns Nando 
16. eepu (VRL-03745) - Kalman Mestarivaras 
17. Dimma (VRL-08204) - Tuiskulan Jenkka 
18. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
19. Shannon. (VRL-05645) - S Zakiryah Ibn Bikr VH18-003-0167 
20. birdie (VRL-14733) - Sierra Sid Vicious VH18-023-0054 
21. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sweet Fairy 
22. Nintsu (VRL-01851) - Sunshine Reggae MPB VH17-023-0087 
23. Mirkku (VRL-13753) - Finion Weise VH18-031-0186 
24. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
25. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168 
26. eepu (VRL-03745) - Kalman Unisieppari 
27. Kida (VRL-08368) - Kernfield Kaiser 
28. Nintsu (VRL-01851) - Bed-time Story MPB VH17-023-0083 
29. Natalia (VRL-05175) - Kalman Sotasanoma 
30. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Tegeirian VH13-026-0034 
31. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
32. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cloudberry 
33. Vibaja (VRL-00727) - Saskia Benjamin VH12-023-0081 
34. birdie (VRL-14733) - Ashford Reamon VH18-035-0155 
35. Natalia (VRL-05175) - Kalman Pahanteko 
36. Nintsu (VRL-01851) - Celeb Rush MPB VH17-023-0097 
37. Natalia (VRL-05175) - Kalman Kuutamo 
38. Shannon. (VRL-05645) - S Centurii VH18-003-0162 
39. Shannon. (VRL-05645) - Yaisha 'B VH18-001-0064 
40. Nintsu (VRL-01851) - Goldsworthy Gurney MPB VH17-023-0094 
41. Vibaja (VRL-00727) - MJA Jinan Sharifa VH18-003-0174 
42. Kida (VRL-08368) - Savignon 
43. Shannon. (VRL-05645) - S Paris VH18-003-0165 
44. Natalia (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
45. birdie (VRL-14733) - Radiation 
46. turjake (VRL-07415) - Warltonwood Peppergust 
47. Vibaja (VRL-00727) - MJA Halim VH18-034-0020
48. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Taateli VH18-018-1007 
49. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Imperial 
50. birdie (VRL-14733) - Kernfield Locksley VH18-035-0222