ERJ kilpailut 01.12.2018 (VIP 30.11.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Claridge Stud (CLAR1020) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 50 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 5 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Ruskavaara ERJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm
1. Natalia (VRL-05175) - Kalman Sotasanoma 
2. Vibaja (VRL-00727) - MJA Jinan Sharifa VH18-003-0174 
3. Nintsu (VRL-01851) - Gaia MPB VH16-023-0062 
4. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
5. Kida (VRL-08368) - Savignon 
6. birdie (VRL-14733) - Kernfield Locksley VH18-035-0222 
7. Natalia (VRL-05175) - Kalman Pahanteko 
8. Shannon. (VRL-05645) - S Paris VH18-003-0165 
9. birdie (VRL-14733) - Sierra Sid Vicious VH18-023-0054 
10. Mirkku (VRL-13753) - Finion Weise VH18-031-0186 
11. eepu (VRL-03745) - Kalman Mestarivaras 
12. Nintsu (VRL-01851) - Google It MPB VH17-023-0084 
13. turjake (VRL-07415) - Red Chinchilla 
14. Natalia (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
15. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
16. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cloudberry 
17. eepu (VRL-03745) - Kalman Ukkosenjyrähdys 
18. Vibaja (VRL-00727) - Saskia Benjamin VH12-023-0081 
19. Nintsu (VRL-01851) - Petronella MPB VH16-023-0059 
20. Sussu (VRL-12636) - Reno Taroot 
21. eepu (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685 
22. eepu (VRL-03745) - Kalman Unisieppari 
23. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
24. eepu (VRL-03745) - Surusanoma VH18-018-1144 
25. Vibaja (VRL-00727) - Primo Ibriaco VH18-034-0019 
26. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Tegeirian VH13-026-0034 
27. Shannon. (VRL-05645) - S Centurii VH18-003-0162 
28. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Taateli VH18-018-1007 
29. turjake (VRL-07415) - Kernfield Appletini 
30. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168 
31. Sussu (VRL-12636) - Satulinnan Suomineito VH15-018-0963 
32. Nintsu (VRL-01851) - Bronzesmith MPB VH17-023-0017 
33. Shannon. (VRL-05645) - Ysal 'B VH18-001-0061 
34. turjake (VRL-07415) - Lisselton's Mad Fairy 
35. Kida (VRL-08368) - Kernfield Kaiser 
36. Vibaja (VRL-00727) - MJA Halim VH18-034-0020
37. Nintsu (VRL-01851) - Supermodel MPB VH17-023-0024 
38. birdie (VRL-14733) - Radiation 
39. Natalia (VRL-05175) - Kalman Kuutamo 
40. Shannon. (VRL-05645) - Zylia 'B VH18-001-0062 
41. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Elotar VH17-018-1504 
42. Shannon. (VRL-05645) - S Zakiryah Ibn Bikr VH18-003-0167 
43. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
44. Natalia (VRL-05175) - Kalman Sydänsuru 
45. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Bloodberry 
46. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
47. Dimma (VRL-08204) - Tuiskulan Jenkka 
48. turjake (VRL-07415) - Blackcherry 
49. Sussu (VRL-12636) - Tumpelo VH18-018-0486 
50. birdie (VRL-14733) - Ashford Reamon VH18-035-0155 

2. 110cm
1. Natalia (VRL-05175) - Kalman Sotasanoma 
2. eepu (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685 
3. Shannon. (VRL-05645) - S Centurii VH18-003-0162 
4. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Elotar VH17-018-1504 
5. Vibaja (VRL-00727) - MJA Halim VH18-034-0020
6. Sussu (VRL-12636) - Reno Taroot 
7. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
8. eepu (VRL-03745) - Kalman Ukkosenjyrähdys 
9. birdie (VRL-14733) - Radiation 
10. turjake (VRL-07415) - Fernyard Moira 
11. eepu (VRL-03745) - Kalman Mestarivaras 
12. Vibaja (VRL-00727) - Primo Ibriaco VH18-034-0019 
13. Shannon. (VRL-05645) - S Paris VH18-003-0165 
14. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
15. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sweet Fairy 
16. Natalia (VRL-05175) - Kalman Pahanteko 
17. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cloudberry 
18. Nintsu (VRL-01851) - Upside Down MPB VH17-023-0093 
19. eepu (VRL-03745) - Surusanoma VH18-018-1144 
20. birdie (VRL-14733) - Sierra Sid Vicious VH18-023-0054 
21. Vibaja (VRL-00727) - MJA Jinan Sharifa VH18-003-0174 
22. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
23. Kida (VRL-08368) - Kernfield Kaiser 
24. Nintsu (VRL-01851) - Goldsworthy Gurney MPB VH17-023-0094 
25. turjake (VRL-07415) - Warltonwood Peppergust 
26. Natalia (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
27. Nintsu (VRL-01851) - Bed-time Story MPB VH17-023-0083 
28. Sussu (VRL-12636) - Tumpelo VH18-018-0486 
29. Vibaja (VRL-00727) - Saskia Benjamin VH12-023-0081 
30. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Tegeirian VH13-026-0034 
31. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168 
32. Dimma (VRL-08204) - Tuiskulan Jenkka 
33. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Imperial 
34. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
35. Natalia (VRL-05175) - Kalman Kuutamo 
36. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
37. Shannon. (VRL-05645) - Ysal 'B VH18-001-0061 
38. Natalia (VRL-05175) - Kalman Sydänsuru 
39. birdie (VRL-14733) - Ashford Reamon VH18-035-0155 
40. birdie (VRL-14733) - Kernfield Locksley VH18-035-0222 
41. Nintsu (VRL-01851) - Celeb Rush MPB VH17-023-0097 
42. Shannon. (VRL-05645) - Yaisha 'B VH18-001-0064 
43. Kida (VRL-08368) - Savignon 
44. Mirkku (VRL-13753) - Finion Weise VH18-031-0186 
45. eepu (VRL-03745) - Kalman Unisieppari 
46. turjake (VRL-07415) - Blackburns Nando 
47. Nintsu (VRL-01851) - Sunshine Reggae MPB VH17-023-0087 
48. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Taateli VH18-018-1007 
49. Shannon. (VRL-05645) - S Zakiryah Ibn Bikr VH18-003-0167 
50. Sussu (VRL-12636) - Satulinnan Suomineito VH15-018-0963