ERJ kilpailut 23.12.2018 (VIP 30.11.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Ruskavaara (RUSK1439) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 50 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 5 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Ruskavaara ERJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm
1. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Tegeirian VH13-026-0034 
2. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Elotar VH17-018-1504 
3. Nintsu (VRL-01851) - Supermodel MPB VH17-023-0024 
4. Nintsu (VRL-01851) - Google It MPB VH17-023-0084 
5. Dimma (VRL-08204) - Tuiskulan Jenkka 
6. birdie (VRL-14733) - Kernfield Locksley VH18-035-0222 
7. Mirkku (VRL-13753) - Finion Weise VH18-031-0186 
8. birdie (VRL-14733) - Radiation 
9. Sussu (VRL-12636) - Reno Taroot 
10. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
11. Natalia (VRL-05175) - Kalman Pahanteko 
12. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Bloodberry 
13. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
14. Shannon. (VRL-05645) - Ysal 'B VH18-001-0061 
15. eepu (VRL-03745) - Satupeikko VH18-018-1149 
16. turjake (VRL-07415) - Lisselton's Mad Fairy 
17. turjake (VRL-07415) - Blackcherry 
18. eepu (VRL-03745) - Kalman Ukkosenjyrähdys 
19. Natalia (VRL-05175) - Kalman Sotasanoma 
20. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
21. turjake (VRL-07415) - Red Chinchilla 
22. turjake (VRL-07415) - Kernfield Appletini 
23. Natalia (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
24. Shannon. (VRL-05645) - Zylia 'B VH18-001-0062 
25. Nintsu (VRL-01851) - Petronella MPB VH16-023-0059 
26. Vibaja (VRL-00727) - Primo Ibriaco VH18-034-0019 
27. eepu (VRL-03745) - Surusanoma VH18-018-1144 
28. Vibaja (VRL-00727) - MJA Halim VH18-034-0020
29. Kida (VRL-08368) - Kernfield Kaiser 
30. Kida (VRL-08368) - Savignon 
31. Vibaja (VRL-00727) - MJA Jinan Sharifa VH18-003-0174 
32. eepu (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685 
33. Shannon. (VRL-05645) - S Centurii VH18-003-0162 
34. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
35. Vibaja (VRL-00727) - Saskia Benjamin VH12-023-0081 
36. Sussu (VRL-12636) - Satulinnan Suomineito VH15-018-0963 
37. birdie (VRL-14733) - Ashford Reamon VH18-035-0155 
38. Sussu (VRL-12636) - Tumpelo VH18-018-0486 
39. Nintsu (VRL-01851) - Gaia MPB VH16-023-0062 
40. birdie (VRL-14733) - Sierra Sid Vicious VH18-023-0054 
41. Shannon. (VRL-05645) - S Zakiryah Ibn Bikr VH18-003-0167 
42. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Taateli VH18-018-1007 
43. eepu (VRL-03745) - Kalman Unisieppari 
44. Shannon. (VRL-05645) - S Paris VH18-003-0165 
45. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168 
46. Natalia (VRL-05175) - Verenna VH18-018-1133 
47. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cloudberry 
48. Nintsu (VRL-01851) - Bronzesmith MPB VH17-023-0017 
49. Natalia (VRL-05175) - Kalman Sydänsuru 
50. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 

2. 110cm
1. birdie (VRL-14733) - Ashford Reamon VH18-035-0155 
2. eepu (VRL-03745) - Kalman Ukkosenjyrähdys 
3. Sussu (VRL-12636) - Tumpelo VH18-018-0486 
4. birdie (VRL-14733) - Sierra Sid Vicious VH18-023-0054 
5. Nintsu (VRL-01851) - Goldsworthy Gurney MPB VH17-023-0094 
6. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
7. turjake (VRL-07415) - Warltonwood Peppergust 
8. eepu (VRL-03745) - Kalman Unisieppari 
9. Shannon. (VRL-05645) - Yaisha 'B VH18-001-0064 
10. birdie (VRL-14733) - Radiation 
11. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168 
12. Shannon. (VRL-05645) - S Zakiryah Ibn Bikr VH18-003-0167 
13. Sussu (VRL-12636) - Reno Taroot 
14. Vibaja (VRL-00727) - MJA Jinan Sharifa VH18-003-0174 
15. eepu (VRL-03745) - Satupeikko VH18-018-1149 
16. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Elotar VH17-018-1504 
17. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
18. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Taateli VH18-018-1007 
19. Shannon. (VRL-05645) - Ysal 'B VH18-001-0061 
20. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sweet Fairy 
21. Natalia (VRL-05175) - Kalman Sydänsuru 
22. Nintsu (VRL-01851) - Sunshine Reggae MPB VH17-023-0087 
23. Kida (VRL-08368) - Kernfield Kaiser 
24. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
25. Natalia (VRL-05175) - Verenna VH18-018-1133 
26. Nintsu (VRL-01851) - Upside Down MPB VH17-023-0093 
27. Mirkku (VRL-13753) - Finion Weise VH18-031-0186 
28. Natalia (VRL-05175) - Kalman Pahanteko 
29. eepu (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685 
30. Nintsu (VRL-01851) - Celeb Rush MPB VH17-023-0097 
31. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
32. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Imperial 
33. Sussu (VRL-12636) - Satulinnan Suomineito VH15-018-0963 
34. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
35. Shannon. (VRL-05645) - S Paris VH18-003-0165 
36. turjake (VRL-07415) - Fernyard Moira 
37. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cloudberry 
38. Nintsu (VRL-01851) - Bed-time Story MPB VH17-023-0083 
39. Vibaja (VRL-00727) - MJA Halim VH18-034-0020
40. Dimma (VRL-08204) - Tuiskulan Jenkka 
41. Kida (VRL-08368) - Savignon 
42. Natalia (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
43. eepu (VRL-03745) - Surusanoma VH18-018-1144 
44. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Tegeirian VH13-026-0034 
45. birdie (VRL-14733) - Kernfield Locksley VH18-035-0222 
46. Vibaja (VRL-00727) - Saskia Benjamin VH12-023-0081 
47. Shannon. (VRL-05645) - S Centurii VH18-003-0162 
48. Vibaja (VRL-00727) - Primo Ibriaco VH18-034-0019 
49. turjake (VRL-07415) - Blackburns Nando 
50. Natalia (VRL-05175) - Kalman Sotasanoma