ERJ kilpailut 15.12.2018 (VIP 30.11.2018)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Ruskavaara (RUSK1439) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 50 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 5 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Ruskavaara ERJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. 110cm
2. 110cm

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. 110cm
1. eepu (VRL-03745) - Kanelikaramelli VH18-018-1150 
2. Nintsu (VRL-01851) - Supermodel MPB VH17-023-0024 
3. Vibaja (VRL-00727) - Primo Ibriaco VH18-034-0019 
4. Dimma (VRL-08204) - Tuiskulan Jenkka 
5. Kida (VRL-08368) - Savignon 
6. Shannon. (VRL-05645) - S Paris VH18-003-0165 
7. eepu (VRL-03745) - Kalman Unisieppari 
8. birdie (VRL-14733) - Sierra Sid Vicious VH18-023-0054 
9. Natalia (VRL-05175) - Vallanperijä VH18-018-1145 
10. Mirkku (VRL-13753) - Finion Weise VH18-031-0186 
11. Vibaja (VRL-00727) - MJA Halim VH18-034-0020
12. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168 
13. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
14. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cloudberry 
15. Natalia (VRL-05175) - Verenna VH18-018-1133 
16. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Bloodberry 
17. Kida (VRL-08368) - Kernfield Kaiser 
18. eepu (VRL-03745) - Satupeikko VH18-018-1149 
19. Shannon. (VRL-05645) - S Zakiryah Ibn Bikr VH18-003-0167 
20. Nintsu (VRL-01851) - Bronzesmith MPB VH17-023-0017 
21. Shannon. (VRL-05645) - Zylia 'B VH18-001-0062 
22. Kida (VRL-08368) - Marvolo 
23. eepu (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685 
24. Nintsu (VRL-01851) - Google It MPB VH17-023-0084 
25. eepu (VRL-03745) - Surusanoma VH18-018-1144 
26. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Taateli VH18-018-1007 
27. turjake (VRL-07415) - Red Chinchilla 
28. birdie (VRL-14733) - Ashford Reamon VH18-035-0155 
29. turjake (VRL-07415) - Kernfield Appletini 
30. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
31. Natalia (VRL-05175) - Kalman Pahanteko 
32. Natalia (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
33. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
34. turjake (VRL-07415) - Lisselton's Mad Fairy 
35. Shannon. (VRL-05645) - S Centurii VH18-003-0162 
36. birdie (VRL-14733) - Radiation 
37. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Tegeirian VH13-026-0034 
38. Vibaja (VRL-00727) - Saskia Benjamin VH12-023-0081 
39. birdie (VRL-14733) - Kernfield Locksley VH18-035-0222 
40. Shannon. (VRL-05645) - Ysal 'B VH18-001-0061 
41. Sussu (VRL-12636) - Satulinnan Suomineito VH15-018-0963 
42. Vibaja (VRL-00727) - MJA Jinan Sharifa VH18-003-0174 
43. Natalia (VRL-05175) - Kalman Sydänsuru 
44. turjake (VRL-07415) - Blackcherry 
45. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
46. Nintsu (VRL-01851) - Gaia MPB VH16-023-0062 
47. Sussu (VRL-12636) - Reno Taroot 
48. Nintsu (VRL-01851) - Petronella MPB VH16-023-0059 
49. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Elotar VH17-018-1504 
50. Sussu (VRL-12636) - Tumpelo VH18-018-0486 

2. 110cm
1. birdie (VRL-14733) - Kernfield Locksley VH18-035-0222 
2. Kida (VRL-08368) - Kernfield Cloudberry 
3. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
4. eepu (VRL-03745) - Satupeikko VH18-018-1149 
5. Nintsu (VRL-01851) - Goldsworthy Gurney MPB VH17-023-0094 
6. Nintsu (VRL-01851) - Celeb Rush MPB VH17-023-0097 
7. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
8. turjake (VRL-07415) - Warltonwood Peppergust 
9. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Imperial 
10. Sussu (VRL-12636) - Satulinnan Suomineito VH15-018-0963 
11. Nintsu (VRL-01851) - Sunshine Reggae MPB VH17-023-0087 
12. Kida (VRL-08368) - Savignon 
13. Natalia (VRL-05175) - Verenna VH18-018-1133 
14. Vibaja (VRL-00727) - MJA Halim VH18-034-0020
15. Mirkku (VRL-13753) - Finion Weise VH18-031-0186 
16. eepu (VRL-03745) - Kanelikaramelli VH18-018-1150 
17. eepu (VRL-03745) - Surusanoma VH18-018-1144 
18. Natalia (VRL-05175) - Kalman Sydänsuru 
19. Natalia (VRL-05175) - Vallanperijä VH18-018-1145 
20. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Taateli VH18-018-1007 
21. birdie (VRL-14733) - Ashford Reamon VH18-035-0155 
22. Shannon. (VRL-05645) - S Paris VH18-003-0165 
23. Sussu (VRL-12636) - Tumpelo VH18-018-0486 
24. Vibaja (VRL-00727) - MJA Jinan Sharifa VH18-003-0174 
25. Dimma (VRL-08204) - Tuiskulan Jenkka 
26. Shannon. (VRL-05645) - S Centurii VH18-003-0162 
27. turjake (VRL-07415) - Fernyard Moira 
28. eepu (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685 
29. Natalia (VRL-05175) - Kalman Pahanteko 
30. Shannon. (VRL-05645) - Ysal 'B VH18-001-0061 
31. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
32. Vibaja (VRL-00727) - Primo Ibriaco VH18-034-0019 
33. Nintsu (VRL-01851) - Bed-time Story MPB VH17-023-0083 
34. eepu (VRL-03745) - Kalman Unisieppari 
35. birdie (VRL-14733) - Radiation 
36. Vibaja (VRL-00727) - Saskia Benjamin VH12-023-0081 
37. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168 
38. Shannon. (VRL-05645) - Yaisha 'B VH18-001-0064 
39. turjake (VRL-07415) - Blackburns Nando 
40. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sweet Fairy 
41. Shannon. (VRL-05645) - S Zakiryah Ibn Bikr VH18-003-0167 
42. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Elotar VH17-018-1504 
43. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Tegeirian VH13-026-0034 
44. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
45. Sussu (VRL-12636) - Reno Taroot 
46. Natalia (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
47. Kida (VRL-08368) - Kernfield Kaiser 
48. Nintsu (VRL-01851) - Upside Down MPB VH17-023-0093 
49. birdie (VRL-14733) - Sierra Sid Vicious VH18-023-0054 
50. Kida (VRL-08368) - Marvolo