KRJ kilpailut 09.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Kalman Suomenratsut (KALM8610) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
4. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
6. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
7. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
8. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
9. Natalia KK (VRL-05175) - Kalman Lumililja VH18-018-1064 
10. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
11. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
12. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
13. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
14. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
15. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
16. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
17. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
18. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
19. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
20. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
21. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
22. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
23. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
24. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
25. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
26. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
27. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
28. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
29. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
30. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
31. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
32. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
33. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
34. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
35. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
36. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
37. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
38. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
39. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
40. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 

2. Helppo A
1. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
3. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
4. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
5. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
6. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
7. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
8. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
9. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
10. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
11. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
12. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
13. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
14. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
15. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
17. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
18. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
19. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
20. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
21. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
22. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
23. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
24. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
25. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
26. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
27. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
28. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
29. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
30. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
31. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
32. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
33. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
34. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
35. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
36. Natalia KK (VRL-05175) - Kalman Lumililja VH18-018-1064 
37. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
38. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
39. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
40. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 

3. Helppo A
1. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
2. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
3. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
4. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
5. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
6. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
7. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
8. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
9. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
10. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
11. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
12. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
13. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
14. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
15. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
16. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
17. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
18. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
19. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
20. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
21. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
22. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
23. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
24. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
25. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
26. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
27. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
28. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
29. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
30. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
31. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
32. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
33. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
34. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
35. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
36. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
37. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
38. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
39. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
40. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 

4. Helppo A
1. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
2. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
3. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
4. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
5. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
6. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
7. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
8. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
9. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
10. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
11. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
12. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
13. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
14. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
15. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
16. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
17. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
18. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
19. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
20. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
21. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
22. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
23. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
24. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
25. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
26. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
27. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
28. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
29. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
30. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
31. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
32. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
33. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
34. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
35. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
36. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
38. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
39. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
40. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112