KRJ kilpailut 08.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Kalman Suomenratsut (KALM8610) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
2. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
4. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
5. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
6. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
7. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
8. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
9. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
10. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
11. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
12. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
13. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
14. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
15. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
16. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
17. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
18. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
19. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
20. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
21. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
22. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
23. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
24. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
25. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
26. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
27. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
28. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
29. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
31. Natalia KK (VRL-05175) - Kalman Lumililja VH18-018-1064 
32. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
33. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
34. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
35. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
36. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
37. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
38. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
39. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
40. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 

2. Helppo A
1. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
2. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
4. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
5. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
6. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
7. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
8. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
9. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
10. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
11. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
12. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
13. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
14. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
15. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
16. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
17. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
18. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
19. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
20. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
21. Natalia KK (VRL-05175) - Kalman Lumililja VH18-018-1064 
22. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
23. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
24. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
25. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
26. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
27. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
28. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
29. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
30. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
31. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
32. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
33. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
34. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
35. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
36. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
37. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
38. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
39. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
40. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 

3. Helppo A
1. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
2. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
3. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
4. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
5. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
6. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
7. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
8. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
9. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
10. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
11. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
12. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
13. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
14. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
15. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
16. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
17. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
18. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
19. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
20. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
21. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
22. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
23. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
24. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
25. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
26. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
27. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
28. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
29. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
30. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
31. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
32. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
33. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
34. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
35. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
36. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
37. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
38. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
40. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 

4. Helppo A
1. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
2. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
3. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
4. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
5. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
6. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
8. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
9. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
10. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
11. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
12. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
13. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
14. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
15. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
16. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
17. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
18. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
19. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
20. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
21. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
22. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
23. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
25. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
26. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
27. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
28. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
29. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
30. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
31. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
32. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
33. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
34. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
35. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
36. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
37. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
38. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
39. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
40. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe