KRJ kilpailut 02.03.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Silverlode (SILV7358) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
2. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
3. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
4. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
5. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
6. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
7. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
8. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
9. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
10. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
11. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
12. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
13. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
14. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
15. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
17. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
18. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
19. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
20. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
21. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
22. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
23. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
24. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
25. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
26. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
27. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
28. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
29. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
31. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
32. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
33. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
34. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
35. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
36. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
37. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
38. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
40. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 

2. Helppo A
1. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
2. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
3. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
4. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
5. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
6. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
7. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
8. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
9. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
10. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
11. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
12. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
13. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
14. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
15. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
16. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
17. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
18. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
19. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
20. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
21. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
22. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
23. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
24. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
25. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
26. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
27. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
28. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
29. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
30. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
31. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
32. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
33. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
34. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
35. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
36. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
37. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
38. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
39. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
40. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 

3. Helppo A
1. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
2. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
3. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
4. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
5. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
6. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
7. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
8. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
9. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
10. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
11. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
12. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
13. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
15. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
16. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
17. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
18. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
19. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
20. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
21. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
22. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
23. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
24. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
25. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
26. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
27. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
28. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
29. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
30. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
31. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
32. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
33. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
34. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
35. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
36. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
37. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
38. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
40. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 

4. Helppo A
1. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
2. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
3. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
4. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
5. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
6. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
7. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
8. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
9. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
10. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
11. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
12. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
13. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
14. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
15. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
16. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
17. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
18. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
19. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
20. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
21. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
22. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
23. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
24. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
25. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
26. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
27. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
28. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
29. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
30. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
31. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
32. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
33. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
34. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
35. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
36. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
37. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
38. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
39. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
40. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207