KRJ kilpailut 06.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Kalman Suomenratsut (KALM8610) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
2. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
3. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
4. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
5. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
6. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
7. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
8. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
9. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
10. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
11. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
12. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
13. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
15. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
16. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
17. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
18. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
19. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
20. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
21. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
22. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
23. Natalia KK (VRL-05175) - Mörssäri VH18-018-0907 
24. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
25. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
26. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
27. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
28. Natalia KK (VRL-05175) - Kalman Lumililja VH18-018-1064 
29. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
30. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
31. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
32. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
33. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
34. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
35. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
36. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
37. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
38. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
39. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
40. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 

2. Helppo A
1. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
2. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
3. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
4. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
5. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
6. Natalia KK (VRL-05175) - Mörssäri VH18-018-0907 
7. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
8. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
9. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
10. Natalia KK (VRL-05175) - Kalman Lumililja VH18-018-1064 
11. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
12. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
13. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
14. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
15. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
16. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
17. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
18. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
19. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
20. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
21. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
22. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
23. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
24. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
26. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
27. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
28. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
29. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
30. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
31. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
32. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
33. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
34. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
35. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
36. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
37. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
38. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
39. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
40. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 

3. Helppo A
1. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
2. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
3. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
4. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
5. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
6. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
7. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
8. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
9. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
10. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
11. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
12. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
13. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
14. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
15. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
16. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
17. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
18. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
19. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
20. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
21. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
22. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
23. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
24. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
25. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
26. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
27. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
28. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
29. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
30. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
31. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
32. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
33. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
35. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
36. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
38. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
39. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
40. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 

4. Helppo A
1. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
2. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
3. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
4. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
5. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
7. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
8. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
9. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
10. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
11. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
12. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
13. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
14. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
15. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
16. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
17. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
18. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
19. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
20. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
21. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
22. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
23. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
24. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
25. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
26. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
27. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
28. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
29. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
30. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
31. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
32. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
33. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
34. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
35. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
36. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
37. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
38. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
39. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
40. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274