KRJ kilpailut 01.03.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Silverlode (SILV7358) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
2. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
3. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
4. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
5. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
6. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
7. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
8. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
9. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
10. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
11. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
12. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
13. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
14. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
15. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
16. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
17. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
18. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
19. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
20. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
21. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
22. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
23. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
24. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
25. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
26. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
27. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
28. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
29. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
30. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
31. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
32. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
33. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
34. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
35. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
36. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
38. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
39. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
40. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 

2. Helppo A
1. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
2. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
3. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
4. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
5. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
6. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
7. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
8. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
9. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
10. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
11. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
12. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
13. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
14. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
15. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
16. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
17. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
18. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
19. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
20. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
21. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
22. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
23. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
24. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
25. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
26. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
27. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
28. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
29. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
30. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
31. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
32. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
33. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
34. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
35. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
36. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
37. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
38. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
39. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
40. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 

3. Helppo A
1. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
2. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
4. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
5. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
6. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
7. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
8. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
9. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
10. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
11. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
12. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
13. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
14. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
15. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
16. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
17. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
18. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
19. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
20. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
21. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
22. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
23. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
24. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
25. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
26. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
27. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
28. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
29. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
30. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
31. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
32. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
33. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
34. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
35. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
36. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
37. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
38. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
39. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
40. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 

4. Helppo A
1. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
4. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
5. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
6. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
7. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
8. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
9. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
10. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
11. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
12. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
13. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
14. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
15. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
16. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
17. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
18. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
19. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
20. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
21. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
22. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
23. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
24. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
25. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
26. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
27. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
28. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
29. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
30. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
31. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
32. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
33. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
35. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
36. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
37. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
38. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
39. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
40. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159