KRJ kilpailut 25.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Silverlode (SILV7358) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
2. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
3. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
4. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
5. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
6. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
7. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
8. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
9. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
10. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
11. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
12. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
13. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
14. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
15. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
16. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
17. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
18. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
19. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
20. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
21. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
22. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
23. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
24. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
25. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
26. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
27. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
28. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
29. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
30. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
31. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
32. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
33. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
34. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
35. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
36. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
37. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
38. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
40. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 

2. Helppo A
1. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
2. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
3. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
4. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
6. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
8. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
9. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
10. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
11. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
12. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
13. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
14. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
15. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
16. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
17. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
18. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
19. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
20. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
21. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
22. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
23. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
24. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
25. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
26. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
27. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
28. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
29. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
31. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
32. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
33. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
34. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
35. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
36. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
37. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
38. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
39. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
40. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 

3. Helppo A
1. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
2. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
3. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
4. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
7. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
8. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
9. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
10. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
11. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
12. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
13. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
14. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
15. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
16. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
17. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
18. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
19. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
20. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
21. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
22. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
23. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
24. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
25. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
26. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
27. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
28. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
29. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
30. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
31. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
32. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
33. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
34. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
35. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
36. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
38. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
39. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
40. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 

4. Helppo A
1. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
2. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
3. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
4. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
5. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
6. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
7. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
8. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
9. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
10. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
11. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
12. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
13. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
14. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
15. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
16. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
17. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
18. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
19. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
20. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
21. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
22. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
23. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
24. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
25. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
26. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
27. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
28. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
29. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
30. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
31. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
32. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
33. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
35. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
36. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
37. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
38. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
39. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
40. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin