KRJ kilpailut 24.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Silverlode (SILV7358) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Natalia KK (VRL-05175) - Mörssäri VH18-018-0907 
2. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
3. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
4. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
5. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
6. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
7. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
8. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
9. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
10. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
11. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
12. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
13. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
14. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
15. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
16. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
17. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
18. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
19. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
20. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
21. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
22. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
23. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
24. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
26. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
27. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
28. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
29. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
30. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
31. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
32. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
33. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
35. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
36. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
37. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
38. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
39. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
40. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 

2. Helppo A
1. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
2. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
3. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
4. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
5. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
6. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
7. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
8. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
9. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
10. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
11. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
12. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
13. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
14. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
15. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
16. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
17. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
18. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
19. Natalia KK (VRL-05175) - Mörssäri VH18-018-0907 
20. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
21. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
22. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
23. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
24. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
26. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
27. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
28. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
29. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
30. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
31. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
32. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
33. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
34. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
35. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
36. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
38. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
39. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
40. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 

3. Helppo A
1. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
3. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
5. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
6. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
7. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
8. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
9. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
10. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
11. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
12. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
13. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
14. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
15. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
16. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
17. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
18. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
19. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
20. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
21. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
22. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
23. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
24. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
25. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
26. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
27. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
28. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
29. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
30. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
31. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
32. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
33. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
34. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
35. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
36. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
37. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
38. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
39. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
40. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 

4. Helppo A
1. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
3. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
4. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
5. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
7. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
8. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
9. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
10. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
11. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
12. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
13. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
14. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
15. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
16. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
17. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
18. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
19. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
20. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
21. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
22. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
23. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
24. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
25. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
26. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
27. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
28. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
29. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
30. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
31. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
32. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
33. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
34. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
35. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
36. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
37. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
38. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
39. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
40. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204