KRJ kilpailut 23.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Silverlode (SILV7358) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
2. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
3. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
4. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
5. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
7. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
8. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
10. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
11. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
12. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
13. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
15. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
16. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
17. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
18. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
19. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
20. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
21. Natalia KK (VRL-05175) - Mörssäri VH18-018-0907 
22. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
23. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
24. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
25. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
26. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
27. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
28. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
29. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
30. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
31. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
32. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
33. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
34. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
35. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
36. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
37. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
38. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
39. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
40. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 

2. Helppo A
1. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
2. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
3. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
4. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
5. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
6. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
7. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
8. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
9. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
10. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
11. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
12. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
13. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
14. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
15. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
16. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
17. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
18. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
19. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
20. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
21. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
22. Natalia KK (VRL-05175) - Mörssäri VH18-018-0907 
23. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
25. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
26. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
27. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
28. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
29. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
30. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
31. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
32. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
33. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
34. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
35. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
36. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
37. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
38. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
39. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
40. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 

3. Helppo A
1. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
2. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
3. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
4. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
5. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
6. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
7. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
8. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
9. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
10. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
11. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
12. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
13. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
14. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
15. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
16. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
17. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
18. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
19. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
20. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
21. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
22. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
23. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
24. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
25. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
26. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
27. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
28. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
29. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
30. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
31. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
32. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
33. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
35. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
36. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
37. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
38. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
39. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
40. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 

4. Helppo A
1. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
2. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
4. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
5. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
6. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
7. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
8. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
9. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
10. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
11. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
12. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
13. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
15. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
16. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
17. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
18. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
19. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
20. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
21. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
22. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
23. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
24. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
25. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
26. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
27. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
28. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
29. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
30. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
31. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
32. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
33. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
34. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
35. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
36. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
37. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
38. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
39. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
40. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689