KRJ kilpailut 22.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Silverlode (SILV7358) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
2. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
3. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
4. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
5. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
6. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
7. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
8. Natalia KK (VRL-05175) - Mörssäri VH18-018-0907 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
10. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
11. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
12. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
13. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
14. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
15. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
16. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
17. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
18. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
19. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
20. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
21. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
22. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
23. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
24. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
25. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
26. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
27. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
28. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
29. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
31. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
32. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
33. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
34. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
35. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
36. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
37. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
38. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
39. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
40. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 

2. Helppo A
1. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
2. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
3. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
4. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
5. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
6. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
7. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
8. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
9. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
10. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
11. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
12. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
13. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
14. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
15. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
16. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
17. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
18. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
19. Natalia KK (VRL-05175) - Mörssäri VH18-018-0907 
20. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
21. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
22. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
23. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
24. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
25. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
26. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
27. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
28. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
29. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
30. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
31. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
32. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
33. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
34. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
35. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
36. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
37. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
38. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
39. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
40. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 

3. Helppo A
1. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
2. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
3. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
5. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
7. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
8. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
10. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
11. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
12. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
13. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
14. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
15. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
16. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
17. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
18. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
19. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
20. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
21. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
22. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
23. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
24. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
25. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
26. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
27. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
28. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
29. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
30. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
31. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
32. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
33. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
34. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
35. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
36. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
37. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
38. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
39. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
40. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 

4. Helppo A
1. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
2. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
3. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
4. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
5. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
7. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
8. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
9. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
10. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
11. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
12. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
13. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
14. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
15. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
16. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
17. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
18. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
19. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
20. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
21. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
22. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
23. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
24. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
26. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
27. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
28. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
29. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
30. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
31. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
32. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
33. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
34. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
35. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
36. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
37. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
38. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
39. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
40. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257