KRJ kilpailut 20.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Silverlode (SILV7358) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
2. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
3. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
4. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
5. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
7. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
8. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
9. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
10. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
11. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
12. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
13. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
14. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
15. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
16. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
17. Natalia KK (VRL-05175) - Mörssäri VH18-018-0907 
18. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
19. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
20. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
21. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
22. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
23. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
24. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
25. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
26. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
27. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
28. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
29. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
30. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
31. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
32. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
33. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
34. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
35. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
36. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
37. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
38. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
40. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 

2. Helppo A
1. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
2. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
3. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
4. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
5. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
6. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
8. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
9. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
10. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
11. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
12. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
13. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
14. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
15. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
16. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
17. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
18. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
19. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
20. Natalia KK (VRL-05175) - Mörssäri VH18-018-0907 
21. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
22. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
23. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
24. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
25. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
26. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
27. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
28. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
29. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
30. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
31. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
32. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
33. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
34. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
35. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
36. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
37. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
38. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
39. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
40. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 

3. Helppo A
1. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
2. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
3. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
4. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
5. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
6. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
7. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
8. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
9. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
10. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
11. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
12. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
13. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
14. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
15. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
16. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
17. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
18. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
19. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
20. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
21. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
22. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
23. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
24. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
26. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
27. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
28. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
29. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
30. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
31. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
32. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
33. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
34. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
35. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
36. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
37. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
38. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
39. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
40. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 

4. Helppo A
1. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
2. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
3. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
4. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
5. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
6. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
7. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
8. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
9. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
10. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
11. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
12. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
13. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
14. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
15. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
16. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
17. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
18. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
19. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
20. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
21. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
22. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
23. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
24. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
25. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
26. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
27. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
28. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
29. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
30. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
31. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
32. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
33. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
35. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
36. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
37. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
38. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
39. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
40. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227