KRJ kilpailut 05.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Kalman Suomenratsut (KALM8610) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
2. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
4. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
5. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
6. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
7. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
8. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
9. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
10. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
11. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
12. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
13. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
14. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
15. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
16. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
17. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
18. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
19. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
20. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
21. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
22. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
23. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
24. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
26. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
27. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
28. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
29. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
30. Natalia KK (VRL-05175) - Kalman Lumililja VH18-018-1064 
31. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
32. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
33. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
34. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
35. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
36. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
37. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
38. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
39. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
40. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 

2. Helppo A
1. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
2. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
3. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
4. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
5. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
6. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
7. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
8. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
10. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
11. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
12. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
13. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
14. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
15. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
16. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
17. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
18. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
19. Natalia KK (VRL-05175) - Kalman Lumililja VH18-018-1064 
20. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
21. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
22. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
23. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
24. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
25. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
26. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
27. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
28. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
29. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
31. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
32. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
33. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
34. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
35. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
36. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
37. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
38. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
39. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
40. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 

3. Helppo A
1. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
2. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
4. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
5. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
6. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
7. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
8. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
9. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
10. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
11. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
12. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
13. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
14. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
15. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
16. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
17. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
18. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
19. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
20. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
21. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
22. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
23. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
24. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
25. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
26. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
27. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
28. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
29. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
30. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
31. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
32. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
33. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
34. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
35. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
36. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
38. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
39. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
40. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 

4. Helppo A
1. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
2. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
3. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
4. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
5. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
6. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
7. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
8. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
9. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
10. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
11. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
12. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
13. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
14. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
15. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
16. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
17. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
18. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
19. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
20. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
21. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
22. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
23. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
24. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
25. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
26. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
27. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
28. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
29. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
30. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
31. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
32. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
33. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
35. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
36. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
37. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
38. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
39. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
40. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112