KRJ kilpailut 18.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Silverlode (SILV7358) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
3. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
4. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
5. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
6. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
7. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
8. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
9. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
10. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
11. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
12. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
13. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
14. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
15. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
17. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
18. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
19. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
20. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
21. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
22. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
23. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
24. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
25. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
26. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
27. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
28. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
29. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
31. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
32. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
33. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
34. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
35. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
36. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
37. Natalia KK (VRL-05175) - Mörssäri VH18-018-0907 
38. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
39. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
40. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 

2. Helppo A
1. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
2. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
3. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
4. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
6. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
7. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
8. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
9. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
10. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
11. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
12. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
13. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
14. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
15. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
16. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
17. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
18. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
19. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
20. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
21. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
22. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
23. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
24. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
25. Natalia KK (VRL-05175) - Mörssäri VH18-018-0907 
26. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
27. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
28. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
29. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
30. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
31. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
32. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
33. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
34. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
35. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
36. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
37. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
38. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
39. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
40. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 

3. Helppo A
1. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
2. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
3. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
4. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
5. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
6. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
7. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
8. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
9. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
10. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
11. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
12. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
13. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
14. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
15. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
16. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
17. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
18. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
19. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
20. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
21. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
22. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
23. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
24. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
25. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
26. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
27. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
28. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
29. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
30. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
31. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
32. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
33. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
34. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
35. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
36. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
37. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
38. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
40. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 

4. Helppo A
1. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
2. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
3. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
4. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
5. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
6. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
7. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
8. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
9. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
10. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
11. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
12. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
13. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
14. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
15. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
17. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
18. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
19. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
20. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
21. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
22. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
23. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
24. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
25. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
26. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
27. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
28. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
29. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
31. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
32. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
33. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
34. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
35. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
36. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
37. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
38. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
39. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
40. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri