KRJ kilpailut 17.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Silverlode (SILV7358) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
3. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
4. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
6. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
7. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
8. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
9. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
10. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
11. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
12. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
13. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
15. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
16. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
17. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
18. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
19. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
20. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
21. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
22. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
23. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
24. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
25. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
26. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
27. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
28. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
29. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
30. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
31. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
32. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
33. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
34. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
35. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
36. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
37. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
38. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
39. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
40. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 

2. Helppo A
1. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
2. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
4. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
5. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
6. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
7. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
8. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
9. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
10. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
11. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
12. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
13. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
14. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
15. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
17. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
18. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
19. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
20. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
21. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
22. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
23. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
24. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
25. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
26. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
27. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
28. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
29. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
30. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
31. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
32. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
33. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
34. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
35. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
36. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
37. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
38. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
39. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
40. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 

3. Helppo A
1. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
2. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
3. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
4. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
5. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
7. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
8. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
10. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
11. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
12. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
13. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
14. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
15. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
16. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
17. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
18. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
19. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
20. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
21. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
22. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
23. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
25. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
26. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
27. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
28. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
29. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
30. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
31. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
32. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
33. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
34. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
35. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
36. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
37. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
38. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
39. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
40. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 

4. Helppo A
1. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
2. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
3. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
6. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
7. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
8. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
9. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
10. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
11. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
12. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
13. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
14. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
15. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
16. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
17. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
18. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
19. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
20. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
21. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
22. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
23. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
24. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
25. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
26. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
27. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
28. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
29. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
30. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
31. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
32. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
33. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
34. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
35. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
36. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
37. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
38. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
39. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
40. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna