KRJ kilpailut 16.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Silverlode (SILV7358) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
2. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
3. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
5. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
6. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
7. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
8. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
9. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
10. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
11. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
12. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
13. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
15. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
16. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
17. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
18. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
19. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
20. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
21. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
22. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
23. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
24. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
25. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
26. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
27. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
28. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
29. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
30. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
31. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
32. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
33. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
34. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
35. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
36. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
37. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
38. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
39. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
40. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 

2. Helppo A
1. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
2. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
3. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
4. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
5. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
6. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
7. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
8. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
9. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
10. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
11. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
12. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
13. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
14. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
15. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
16. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
17. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
18. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
19. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
20. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
21. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
22. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
23. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
24. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
25. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
26. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
27. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
28. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
29. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
30. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
31. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
32. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
33. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
34. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
35. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
36. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
38. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
39. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
40. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 

3. Helppo A
1. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
3. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
4. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
6. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
7. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
8. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
9. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
10. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
11. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
12. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
13. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
14. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
15. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
16. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
17. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
18. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
19. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
20. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
21. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
22. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
23. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
24. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
25. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
26. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
27. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
28. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
29. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
30. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
31. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
32. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
33. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
34. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
35. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
36. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
38. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
39. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
40. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 

4. Helppo A
1. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
2. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
3. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
4. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
5. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
6. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
7. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
8. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
10. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
11. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
12. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
13. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
14. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
15. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
16. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
17. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
18. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
19. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
20. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
21. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
22. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
23. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
24. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
25. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
26. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
27. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
28. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
29. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
31. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
32. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
33. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
34. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
35. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
36. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
37. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
38. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
39. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
40. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687