KRJ kilpailut 14.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Silverlode (SILV7358) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
2. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
3. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
4. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
5. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
7. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
8. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
9. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
10. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
11. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
12. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
13. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
14. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
15. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
16. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
17. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
18. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
19. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
20. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
21. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
22. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
23. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
24. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
25. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
26. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
27. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
28. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
29. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
31. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
32. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
33. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
35. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
36. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
37. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
38. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
39. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
40. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 

2. Helppo A
1. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
2. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
3. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
4. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
5. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
6. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
7. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
8. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
10. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
11. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
12. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
13. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
15. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
16. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
17. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
18. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
19. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
20. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
21. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
22. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
23. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
24. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
25. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
26. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
27. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
28. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
29. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
30. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
31. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
32. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
33. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
35. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
36. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
37. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
38. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
39. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
40. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 

3. Helppo A
1. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
2. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
3. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
4. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
5. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
6. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
7. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
8. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
9. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
10. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
11. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
12. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
13. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
15. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
16. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
17. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
18. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
19. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
20. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
21. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
22. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
23. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
24. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
25. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
26. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
27. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
28. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
29. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
30. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
31. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
32. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
33. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
35. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
36. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
37. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
38. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
39. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
40. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 

4. Helppo A
1. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
2. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
3. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
4. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
5. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
6. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
7. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
8. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
9. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
10. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
11. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
12. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
13. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
14. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
15. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
16. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
17. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
18. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
19. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
20. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
21. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
22. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
23. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
24. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
25. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
26. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
27. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
28. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
29. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
30. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
31. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
32. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
33. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
34. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
35. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
36. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
38. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
39. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
40. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204