KRJ kilpailut 13.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Silverlode (SILV7358) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
2. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
3. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
4. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
5. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
6. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
7. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
8. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
9. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
10. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
11. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
12. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
13. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
14. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
15. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
16. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
17. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
18. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
19. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
20. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
21. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
22. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
23. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
24. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
25. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
26. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
27. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
28. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
29. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
30. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
31. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
32. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
33. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
34. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
35. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
36. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
37. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
38. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
39. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
40. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 

2. Helppo A
1. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
2. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
3. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
4. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
5. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
6. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
7. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
8. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
9. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
10. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
11. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
12. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
13. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
14. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
15. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
16. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
17. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
18. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
19. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
20. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
21. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
22. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
23. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
24. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
25. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
26. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
27. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
28. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
29. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
30. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
31. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
32. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
33. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
34. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
35. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
36. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
37. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
38. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
39. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
40. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 

3. Helppo A
1. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
2. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
4. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
5. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
6. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
7. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
8. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
10. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
11. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
12. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
13. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
14. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
15. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
16. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
17. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
18. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
19. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
20. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
21. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
22. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
23. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
24. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
26. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
27. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
28. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
29. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
30. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
31. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
32. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
33. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
34. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
35. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
36. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
37. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
38. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
39. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
40. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 

4. Helppo A
1. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
2. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
3. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
4. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
5. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
6. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
7. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
8. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
9. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
10. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
11. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
12. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
13. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
14. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
15. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
17. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
18. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
19. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
20. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
21. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
22. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
23. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
25. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
26. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
27. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
28. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
29. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
30. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
31. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
32. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
33. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
35. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
36. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
37. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
38. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
39. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
40. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina