KRJ kilpailut 12.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Silverlode (SILV7358) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
2. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
3. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
4. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
5. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
6. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
7. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
8. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
9. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
10. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
11. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
12. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
13. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
15. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
16. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
17. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
18. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
19. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
20. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
21. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
22. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
23. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
24. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
25. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
26. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
27. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
28. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
29. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
30. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
31. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
32. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
33. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
34. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
35. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
36. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
38. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
39. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
40. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 

2. Helppo A
1. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
2. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
3. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
4. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
5. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
6. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
7. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
8. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
9. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
10. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
11. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
12. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
13. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
14. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
15. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
16. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
17. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
18. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
19. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
20. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
21. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
22. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
23. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
25. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
26. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
27. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
28. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
29. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
31. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
32. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
33. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
34. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
35. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
36. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
38. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
39. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
40. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 

3. Helppo A
1. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
2. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
3. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
4. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
5. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
6. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
7. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
8. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
9. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
10. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
11. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
12. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
13. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
14. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
15. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
16. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
17. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
18. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
19. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
20. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
21. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
22. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
23. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
24. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
25. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
26. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
27. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
28. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
29. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
30. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
31. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
32. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
33. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
35. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
36. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
37. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
38. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
39. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
40. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 

4. Helppo A
1. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
2. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
3. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
4. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
5. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
6. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
8. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
9. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
10. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
11. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
12. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
13. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
14. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
15. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
16. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
17. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
18. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
19. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
20. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
21. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
22. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
23. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
24. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
25. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
26. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
27. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
28. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
29. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
30. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
31. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
32. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
33. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
34. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
35. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
36. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
37. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
38. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
39. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
40. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159