KRJ kilpailut 11.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Silverlode (SILV7358) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
2. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
3. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
4. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
5. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
6. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
7. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
8. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
9. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
10. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
11. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
12. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
13. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
14. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
15. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
16. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
17. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
18. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
19. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
20. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
21. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
22. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
23. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
24. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
25. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
26. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
27. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
28. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
29. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
30. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
31. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
32. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
33. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
34. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
35. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
36. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
37. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
38. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
39. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
40. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 

2. Helppo A
1. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
2. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
4. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
5. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
6. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
7. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
8. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
9. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
10. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
11. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
12. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
13. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
14. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
15. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
16. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
17. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
18. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
19. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
20. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
21. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
22. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
23. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
24. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
25. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
26. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
27. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
28. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
29. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
30. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
31. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
32. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
33. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
34. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
35. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
36. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
38. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
39. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
40. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 

3. Helppo A
1. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
2. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
3. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
4. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
5. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
6. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
7. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
8. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
9. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
10. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
11. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
12. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
13. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
14. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
15. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
16. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
17. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
18. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
19. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
20. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
21. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
22. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
23. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
24. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
25. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
26. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
27. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
28. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
29. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
30. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
31. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
32. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
33. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
34. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
35. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
36. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
37. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
38. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
39. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
40. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 

4. Helppo A
1. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
2. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
3. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
4. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
5. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
6. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
7. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
8. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
9. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
10. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
11. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
12. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
13. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
14. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
15. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
16. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
17. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
18. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
19. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
20. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
21. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
22. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
23. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
24. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
25. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
26. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
27. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
28. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
29. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
30. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
31. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
32. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
33. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
34. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
35. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
36. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
37. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
38. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
39. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
40. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163