KRJ kilpailut 09.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Silverlode (SILV7358) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
2. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
3. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
4. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
6. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
7. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
8. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
9. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
10. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
11. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
12. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
13. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
14. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
15. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
16. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
17. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
18. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
19. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
20. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
21. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
22. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
23. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
24. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
25. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
26. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
27. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
28. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
29. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
30. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
31. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
32. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
33. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
34. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
35. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
36. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
37. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
38. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
39. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
40. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 

2. Helppo A
1. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
2. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
3. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
4. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
5. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
6. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
7. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
8. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
9. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
10. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
11. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
12. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
13. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
14. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
15. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
16. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
17. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
18. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
19. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
20. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
21. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
22. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
23. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
24. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
25. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
26. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
27. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
28. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
29. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
30. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
31. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
32. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
33. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
34. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
35. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
36. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
37. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
38. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
39. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
40. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 

3. Helppo A
1. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
2. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
3. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
4. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
5. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
6. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
7. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
8. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
10. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
11. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
12. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
13. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
14. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
15. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
16. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
17. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
18. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
19. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
20. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
21. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
22. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
23. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
24. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
25. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
26. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
27. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
28. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
29. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
30. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
31. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
32. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
33. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
34. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
35. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
36. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
37. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
38. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
39. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
40. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 

4. Helppo A
1. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
2. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
3. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
4. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
5. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
6. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
7. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
8. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
9. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
10. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
11. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
12. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
13. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
14. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
15. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
16. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
17. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
18. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
19. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
20. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
21. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
22. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
23. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
24. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
25. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
26. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
27. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
28. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
29. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
30. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
31. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
32. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
33. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
34. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
35. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
36. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
37. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
38. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
39. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
40. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220