KRJ kilpailut 08.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Silverlode (SILV7358) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
2. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
3. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
4. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
5. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
6. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
7. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
8. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
9. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
10. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
11. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
12. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
13. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
14. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
15. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
16. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
17. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
18. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
19. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
20. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
21. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
22. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
23. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
24. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
25. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
26. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
27. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
28. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
29. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
30. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
31. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
32. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
33. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
35. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
36. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
37. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
38. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
39. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
40. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 

2. Helppo A
1. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
2. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
3. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
4. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
6. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
7. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
8. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
9. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
10. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
11. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
12. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
13. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
14. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
15. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
16. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
17. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
18. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
19. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
20. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
21. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
22. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
23. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
24. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
25. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
26. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
27. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
28. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
29. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
31. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
32. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
33. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
34. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
35. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
36. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
37. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
38. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
40. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 

3. Helppo A
1. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
2. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
3. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
4. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
5. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
6. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
7. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
8. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
9. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
10. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
11. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
12. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
13. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
14. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
15. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
16. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
17. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
18. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
19. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
20. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
21. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
22. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
23. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
24. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
25. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
26. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
27. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
28. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
29. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
31. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
32. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
33. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
34. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
35. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
36. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
37. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
38. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
39. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
40. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 

4. Helppo A
1. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
2. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
3. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
4. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
5. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
6. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
7. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
8. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
9. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
10. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
11. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
12. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
13. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
14. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
15. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
16. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
17. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
18. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
19. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
20. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
21. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
22. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
23. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
24. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
25. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
26. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
27. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
28. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
29. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
30. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
31. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
32. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
33. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
35. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
36. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
37. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
38. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
39. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
40. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina