KRJ kilpailut 06.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Silverlode (SILV7358) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
2. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
3. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
4. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
5. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
6. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
7. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
8. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
9. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
10. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
11. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
12. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
13. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
14. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
15. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
16. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
17. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
18. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
19. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
20. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
21. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
22. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
23. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
24. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
26. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
27. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
28. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
29. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
30. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
31. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
32. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
33. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
34. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
35. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
36. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
37. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
38. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
39. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
40. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 

2. Helppo A
1. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
2. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
4. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
5. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
6. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
7. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
8. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
9. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
10. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
11. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
12. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
13. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
14. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
15. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
16. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
17. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
18. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
19. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
20. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
21. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
22. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
23. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
24. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
25. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
26. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
27. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
28. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
29. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
30. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
31. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
32. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
33. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
34. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
35. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
36. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
37. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
38. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
39. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
40. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 

3. Helppo A
1. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
2. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
3. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
4. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
5. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
6. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
7. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
8. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
9. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
10. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
11. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
12. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
13. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
14. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
15. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
16. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
17. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
18. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
19. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
20. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
21. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
22. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
23. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
24. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
26. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
27. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
28. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
29. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
30. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
31. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
32. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
33. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
34. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
35. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
36. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
38. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
39. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
40. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 

4. Helppo A
1. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
2. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
3. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
4. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
5. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
6. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
7. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
8. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
9. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
10. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
11. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
12. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
13. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
14. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
15. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
16. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
17. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
18. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
19. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
20. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
21. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
22. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
23. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
24. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
25. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
26. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
27. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
28. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
29. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
30. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
31. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
32. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
33. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
35. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
36. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
37. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
38. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
39. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
40. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257