KRJ kilpailut 05.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Silverlode (SILV7358) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
2. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
3. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
4. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
5. Natalia KK (VRL-05175) - Mörssäri VH18-018-0907 
6. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
7. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
8. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
9. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
10. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
11. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
12. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
13. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
14. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
15. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
16. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
17. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
18. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
19. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
20. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
21. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
22. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
23. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
24. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
25. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
26. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
27. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
28. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
29. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
30. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
31. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
32. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
33. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
34. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
35. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
36. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
37. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
38. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
39. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
40. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 

2. Helppo A
1. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
3. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
5. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
6. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
7. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
8. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
9. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
10. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
11. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
12. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
13. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
14. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
15. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
16. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
17. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
18. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
19. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
20. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
21. Natalia KK (VRL-05175) - Mörssäri VH18-018-0907 
22. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
23. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
24. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
25. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
26. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
27. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
28. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
29. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
30. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
31. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
32. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
33. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
34. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
35. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
36. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
37. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
38. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
39. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
40. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 

3. Helppo A
1. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
2. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
3. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
4. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
5. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
6. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
7. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
8. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
9. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
10. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
11. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
12. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
13. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
14. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
15. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
16. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
17. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
18. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
19. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
20. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
21. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
22. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
23. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
24. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
26. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
27. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
28. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
29. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
30. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
31. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
32. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
33. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
34. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
35. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
36. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
37. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
38. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
39. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
40. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 

4. Helppo A
1. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
2. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
3. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
4. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
5. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
6. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
7. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
8. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
9. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
10. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
11. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
12. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
13. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
15. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
16. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
17. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
18. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
19. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
20. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
21. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
22. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
23. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
24. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
25. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
26. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
27. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
28. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
29. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
30. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
31. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
32. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
33. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
34. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
35. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
36. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
37. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
38. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
40. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna