KRJ kilpailut 03.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Silverlode (SILV7358) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
2. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
4. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
5. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
6. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
7. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
8. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
9. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
10. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
11. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
12. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
13. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
15. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
16. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
17. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
18. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
19. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
20. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
21. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
22. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
23. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
24. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
26. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
27. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
28. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
29. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
30. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
31. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
32. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
33. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
34. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
35. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
36. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
37. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
38. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
39. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
40. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 

2. Helppo A
1. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
2. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
3. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
4. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
5. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
6. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
7. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
8. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
9. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
10. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
11. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
12. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
13. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
14. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
15. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
16. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
17. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
18. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
19. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
20. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
21. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
22. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
23. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
24. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
25. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
26. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
27. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
28. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
29. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
30. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
31. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
32. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
33. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
34. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
35. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
36. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
37. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
38. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
39. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
40. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 

3. Helppo A
1. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
2. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
3. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
5. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
6. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
7. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
8. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
9. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
10. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
11. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
12. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
13. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
14. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
15. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
16. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
17. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
18. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
19. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
20. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
21. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
22. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
23. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
24. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
25. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
26. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
27. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
28. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
29. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
30. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
31. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
32. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
33. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
34. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
35. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
36. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
37. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
38. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
39. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
40. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 

4. Helppo A
1. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
2. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
3. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
4. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
5. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
6. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
7. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
8. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
9. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
10. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
11. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
12. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
13. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
14. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
15. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
16. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
17. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
18. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
19. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
20. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
21. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
22. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
23. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
24. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
25. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
26. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
27. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
28. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
29. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
30. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
31. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
32. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
33. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
34. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
35. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
36. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
37. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
38. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
39. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
40. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118