KRJ kilpailut 28.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Kalman Suomenratsut (KALM8610) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
2. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
3. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
4. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
5. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
6. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
7. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
8. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
9. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
10. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
11. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
12. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
13. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
14. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
15. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
17. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
18. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
19. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
20. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
21. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
22. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
23. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
24. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
25. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
26. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
27. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
28. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
29. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
30. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
31. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
32. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
33. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
34. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
35. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
36. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
37. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
38. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
39. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
40. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 

2. Helppo A
1. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
2. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
3. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
4. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
5. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
6. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
7. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
8. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
9. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
10. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
11. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
12. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
13. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
14. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
15. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
16. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
17. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
18. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
19. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
20. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
21. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
22. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
23. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
24. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
25. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
26. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
27. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
28. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
29. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
30. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
31. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
32. Natalia KK (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200 
33. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
34. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
35. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
36. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
37. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
38. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
39. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
40. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 

3. Helppo A
1. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
2. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
3. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
4. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
5. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
6. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
7. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
8. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
9. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
10. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
11. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
12. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
13. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
14. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
15. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
16. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
17. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
18. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
19. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
20. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
21. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
22. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
23. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
24. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
25. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
26. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
27. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
28. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
29. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
30. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
31. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
32. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
33. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
34. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
35. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
36. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
38. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
39. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
40. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019

4. Helppo A
1. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
2. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
3. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
4. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
5. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
6. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
7. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
8. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
9. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
10. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
11. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
12. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
13. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
14. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
15. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
17. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
18. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
19. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
20. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
21. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
22. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
23. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
24. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
25. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
26. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
27. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
28. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
29. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
30. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
31. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
32. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
33. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
34. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
35. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
36. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
37. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
38. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
39. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
40. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207