KRJ kilpailut 26.02.2019 (VIP 29.01.2019)

Vastuuhenkilö: Natalia (VRL-05175) Järjestyspaikka: Kalman Suomenratsut (KALM8610) Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta

- Luokkakoko 40 ratsukkoa, yhdeltä ratsastajalta 4 ratsua / luokka
- Yksi ratsukko enintään kahteen luokkaan, yhteen luokkaan vain kerran

- Ratsastajan VRL-tunnus pakollinen, ratsun VH-tunnus vapaaehtoinen
- Jokainen ratsastaja voi ilmoittaa kilpailuihin vain itsensä.

Osallistuminen

Mailitse: kisaposti@unisiiven.netotsikolla: Kalma KRJ (60 kutsua, yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista)
Osallistumismuoto: Luokka (rivinvaihto) Ratsastaja (VRL-000000) - Hevosen virallinen nimi VH00-000-0000

Luokat

1. Helppo A
2. Helppo A
3. Helppo A
4. Helppo A

Osallistujat (tulokset tulevat aikanaan osallistujien päälle)

1. Helppo A
1. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
2. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
3. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
4. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
5. Natalia KK (VRL-05175) - Mörssäri VH18-018-0907 
6. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
7. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
8. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Karisma 
9. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
10. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
11. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
12. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
13. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
14. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
15. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
16. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
17. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
18. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
19. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
20. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
21. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
22. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
23. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
24. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
25. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
26. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
27. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
28. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Rontti 
29. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
30. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
31. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
32. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
33. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
34. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
35. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
36. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
37. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
38. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
40. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 

2. Helppo A
1. Dimma (VRL-08204) - Kärmeniemen Illinois VH17-018-1454 
2. Dimma (VRL-08204) - Helmiahon Hopeavarpu 
3. Natalia KK (VRL-05175) - Mörkövaaran Jääkahvi VH18-018-1160 
4. Rooa (VRL-14564) - Hertan Piipaa 
5. Milma (VRL-14149) - Hornanhovin Kielonkuje VH18-018-2020 
6. Ilona (VRL-14757) - Vinhan Winter Lights VH19-024-0002 
7. Enni (VRL-09601) - Kaihon Verisuudelma VH18-018-2033 
8. Hazel (VRL-14333) - Kalmankieltämä 
9. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
10. Enni (VRL-09601) - Kalman Vedenneito VH18-018-1478 
11. eepu KK (VRL-03745) - Paulanpelko VH18-018-1685
12. Dimma (VRL-08204) - Seppäjärven Aamu-Unihiekka 
13. Rooa (VRL-14564) - Tanssilaulu 
14. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
15. Natalia KK (VRL-05175) - Mörssäri VH18-018-0907 
16. Lissu T. (VRL-12701) - Kahviloma 
17. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Hurmanhenki 
18. Lissu T. (VRL-12701) - Grímnismál 
19. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
20. Natalia KK (VRL-05175) - Kärmeniemen Kaihovaino VH18-018-1407 
21. Enni (VRL-09601) - Teilikorvon Mörkökehto VH17-018-0310 
22. Rooa (VRL-14564) - Mhara Pharaoh 
23. Lissu T. (VRL-12701) - Valla Karneval 
24. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
25. Laura (VRL-11124) - Mieliruletti 
26. Hazel (VRL-14333) - Lorun Ristimurhe 
27. Dimma (VRL-08204) - Kievarinkujan Raivonpuuska 
28. Ilona (VRL-14757) - Kaihon Kuukalla VH18-018-2275 
29. eepu KK (VRL-03745) - Savumerkki VH18-018-1130 
30. Hazel (VRL-14333) - Kuunvalkea 
31. Ilona (VRL-14757) - Villahaan Tuiskeri VH18-018-2197 
32. Natalia KK (VRL-05175) - Surusanoma VH18-018-1144 
33. eepu KK (VRL-03745) - Intiaanikesä VH18-018-1693 
34. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
35. eepu KK (VRL-03745) - Surumieli VH18-018-1132 
36. Laura (VRL-11124) - Liljan Suvisaarnaus 
37. Enni (VRL-09601) - Ruskavaaran Halitus VH18-018-0713 
38. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 
39. Lissu T. (VRL-12701) - Kallostaja 
40. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 

3. Helppo A
1. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
2. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
3. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
4. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
5. birdie (VRL-14733) - Arinna de Winter VH18-155-0035 
6. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
7. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
8. birdie (VRL-14733) - Sierra Bellator VH18-039-0095 
9. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
10. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
11. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
12. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
13. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
14. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
15. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
16. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
17. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
18. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
19. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
20. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
21. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
22. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
23. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
24. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
25. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
26. birdie (VRL-14733) - Brunnby Double Trouble VH18-023-0055 
27. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
28. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
29. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Romeo 
30. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
31. birdie (VRL-14733) - Cor Auream di Sierra VH18-301-0005 
32. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
33. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
34. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
35. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Marilin 
36. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
37. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
38. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688 
39. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari 
40. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Viltti 

4. Helppo A
1. Dimma (VRL-08204) - Varismäen Hopeatoffee VH17-018-1505 
2. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Katariina 
3. Sylvi (VRL-08179) - Ukkospilvi VH18-018-2111 
4. Dimma (VRL-08204) - Tuulenpesän Kuunkulta VH17-018-1498 
5. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Talvia 
6. Sylvi (VRL-08179) - Pipariina VH18-018-2112 
7. Hazel (VRL-14333) - Kuutamokuje 
8. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen 6:06 VH15-018-2164 
9. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Kuukauna 
10. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Siranna 
11. Natalia KK (VRL-05175) - Moon Kehäkettu VH18-018-1689 
12. Lissu T. (VRL-12701) - Kiharakatastrofi 
13. Decne (VRL-00785) - Kashiya VH18-031-0466 
14. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vippe 
15. eepu KK (VRL-03745) - Ukkosenjylinä VH18-018-1129 
16. Dimma (VRL-08204) - Pelkokerroin 
17. eepu KK (VRL-03745) - Kaamosrinsessa VH18-018-1131 
18. Lissu T. (VRL-12701) - Hihittävä Huopahiiri 
19. Sylvi (VRL-08179) - Kaihon Lapinloitsu VH18-018-2019
20. Milma (VRL-14149) - Jänkäkurpitsa VH18-018-1227 
21. Milma (VRL-14149) - Kärmeniemen Pikkulauantai VH15-018-2402 
22. birdie (VRL-14733) - Oakby Athea VH18-035-0207 
23. Ilona (VRL-14757) - Selma-Sylvia VH18-018-2118 
24. birdie (VRL-14733) - Nadezhda VH18-003-0220 
25. Ilona (VRL-14757) - Royal Baby Blue VH18-011-0257 
26. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri 
27. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas 
28. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla 
29. eepu KK (VRL-03745) - Mestarimoka VH18-018-1159 
30. Dimma (VRL-08204) - Ketolan Viettelijä VH17-018-1502 
31. Lissu T. (VRL-12701) - Saorlaith 
32. birdie (VRL-14733) - Khariton VH18-003-0217 
33. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Rosalina VH18-018-2274 
34. birdie (VRL-14733) - Brunnby Brightglow VH18-035-0204 
35. eepu KK (VRL-03745) - Turmeltajan Pisarapiilo VH18-018-1687 
36. Natalia KK (VRL-05175) - Kurjen Vellamonvaalea VH19-018-0049 
37. Hazel (VRL-14333) - Kaihon Noitavaino 
38. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Elohiiri VH18-018-1163 
39. Natalia KK (VRL-05175) - Monarkkiperhonen VH18-018-1686 
40. Natalia KK (VRL-05175) - Turmeltajan Jovanna VH18-018-1688